Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért hiszik azt, hogy a...

Miért hiszik azt, hogy a kamasz vagy felnőtt gyerekek után nem lehet gyerekük és nem védekeznek, aminek nem tervezett terhesség az eredménye?

Figyelt kérdés
Jó ismerős családdal esett meg ez az eset, lassan 1 éve.

2023. okt. 17. 08:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ezt megdogalmaznád érthetően?
2023. okt. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért nem védekeznek 40 felett, ha van pete érés még? Miért hiszik azt, hogy egy bizonyos kor után, nem lehet gyerekük?
2023. okt. 17. 08:35
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen hülye ember is, én egyet sem ismerek.
2023. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy neked?
2023. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom,de én akárhány kamaszok anyukaval találkozok az mind védekezik

Honnan szedted ezt,hogy nem védekeznek?

Várj kitalálom,olvastad valahol.

2023. okt. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%

Mert sok a tudatlan. 🤷‍♀️

Nem ismerik a női ciklust, fogalmuk sincs a peteérésről, fogalmuk nincs arról, hogya menstruáció a meg nem termékenyült petesejt távozása.

Ezért is esnek sokan teherbe szülés után, mert azt hiszik, hogy menstruáció nélkül nem lehetnek terhesek. Azt nem tudják, hogy az első peteérés megelőzi a menstruációt.

40-es nőknél már előfordulhat menopauza, kimarad a menzesz, de amígy van petesejt, teherbe is eshet.

2023. okt. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

Nincs kanaszom, mégis negyven felett vagyok és nem védekezek. Miért? Mert már beütött a menopauza.

Tudod, utána már nem kell. Legalábbis terhesség miatt nem. Nyilván előtte védekeztem, miután elértük a kïvánt gyerekszámot.

De hadd tippeljek: sértődött kamasz vagy, akinek a szülei merészeltek még egy gyereket vállalni, hiába hitted őregnek őket

2023. okt. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Sokan vállalnak gyereket 40 felett. Olyan is, akinek már amúgy van kisgyereke, kamasz gyereke 🤷🏼‍♀️. A környezetemben pl 2 ilyen párt ismerek, az egyiknek már 18volt a nagy, amikor jött a kistesó (akarták, nem becsúszott). Szóval simán benne van, hogy azért mert úgy voltak vele, ha lesz mégegy akkor lesz,ha nem sikerül akkor nem. (A fentebb említett ismerősék pl így voltak. Akartak mégegyet, de nem görcsösen. Ha sikerül sikerül, hanem akkor nem. 1,5év után lett, nem rohantak orvoshoz, mert addig nem sikerült).
2023. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Ismerős családról van szó,40-es éveikben jártak. Szeretkeztek,mert a nő azt hitte,hogy harmadik gyereke nem lesz már.Erre a nő terhes lett,pedig nem számitottak.Babát megtartották,és később felvállalták.lehet,hogy a kérdésemet,ezzel kelett volna kezdenem.
2023. okt. 17. 10:58
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Es ez miert akkora hír/eretnekség/borzalom? :😀
2023. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!