Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mennyire normális állapot?...

Ez mennyire normális állapot? (28 hetes kismama)

Figyelt kérdés
Ma egész nap nagyon sokat keményedik a hasam, nem használ a magnézium. Az előbb pedig olyan melegem lett , megmértem a vérnyomásom,ami 112/79 lett , de a pulzusom 119 volt. Nem szokott ilyen magas lenni a pulzusom, de most azt érzem, hogy nagyon kalapál a szívem és eléggé megijedtem.
nov. 10. 17:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy eléggé befűtöttem a lakásba ,mert hajat mostam és a hajszárítàs végére rendesen levert a víz, olyan melegem lett.
nov. 10. 17:13
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A keményedést okozhatják a frontok, és igen, arra nem használ a magnézium, szóval kitartás.

Megijedtél, ezért volt a pulzusod is magasabb. Néhány mély lélegzet, és már rendeződik is minden. (Egyébként ilyen alacsonyabb vérnyomásnál nem meglepő eleve a kicsit magasabb pulzus, te pedig ugye rá is pánikoltál, azért mérted - ördögi kör.)

Minden másra pedig magyarázat az 1. hozzászólásod.

Szóval...

nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jaj köszi szépen! Én annyira paràzós vagyok ám sajnos alapból is, és ezt most valahogy a terhesség, meg,hogy a családom messze vannak , a férjem folyton dolgozik én meg egyedül vagyok és akarva akaratlan figyelek minden jelet magamon szóval ez mind rátesz még egy lapáttal.

Meg félek ám attól, hogy elájulok pl , bár a dokim szerint az sokkal alacsonyabb vérnyomásnàl fordulhat elő és nekem általában száztizenvalamennyi szokott kenni mióta várandós vagyok.

Azt nem tudtam , hogy az ilyen frontos keményedésre nem hat a magnézium, de hát így is úgy is szednem kell ,azt mondták. Na meg amitől félek, hogy nehogy a keményedésektől kinyíljon a méhszàj, mert ilyennel is riogattak már más "okos " kismamák, de frankón bele is ültették a fülembe a bogarat ezzel.

Úgyhogy ja, nehezen jött baba és nagyon jó lenne még 10 hétig ha bent tudna minimum maradni, csak hát igazad van, ezt az ördögi kört én generàlom és már magamtól vagyok sokszor kiakadva.

nov. 10. 17:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajotok
nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, most ezt orvos is igazolta.
nov. 10. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!