Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Falánk babátoknak mikor...

Falánk babátoknak mikor csillapodott az étvágya?

Figyelt kérdés

Anyatejes a kisfiam, most lesz 3 hónapos és éjszaka még mindig 2-3 óránként ébred.


Tejem úgy gondolom van elég mert bőven többet hízik mint a tankönyvi előírt minimum.


Próbáltam többféleképpen visszaaltatni, de egyből elkezdi szívni erősen mindenemet, így arra jutottam, hogy valóban éhség /szomjúság miatt ébred. Szerencsére egy 20 perc alatt végez is és egyből vissza lehet tenni az ágyba, de bevallom egy egybefüggő 4-5 órának azért már örülnék.


Akinek hasonló volt, mikor bírta már hosszabb ideig a babája két éjszakai etetés között?


ápr. 9. 09:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Az kihagytam, hogy próbáltam a magam mellett altatást is és sajnos úgy sincs különbség.


Gyakorlatilag tök mindegy neki hol alszik, időre pontosan viszont kell neki a cici.

ápr. 9. 09:15
 2/11 anonim ***** válasza:
62%
falánk????? úgy érted, egészséges csecsmő?
ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
*csecsemő
ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1.5 éves elmúlt a kicsi. Még mindig tart! Pedig a nagyobbik ilyenkor már masszívan válogatós volt.
ápr. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat, van, akinel sose mulik el, csak ha mar nem szoptatja a babat…:D

En ott engedtem el, amikor 1 evesen is egy ejszaka 10+alkalommal ebredt szopizni. De ez ezen a ponton nyilvan nem ehseg volt szimplan cuminak hasznalt. Levalasztatottam mert nem birtam mar tovabb ezt.


De egy 3 hosnal ez igy teljesen jo es termeszetes, de idovel esetlel megprobalhatsz neki ejszaka cumit adni, az segithet. Nalunk nem fogadta el sajnos.

ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Környezetemben mindenkinek a babája két hós kortól átalszij 8 órá, csak mi vagyunk a kivétel
ápr. 9. 10:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 1 éves koráig 24/7-ben 2 óránként szopott, utána kezdett ritkulni. Mi együtt aludtunk, így teljesen ki tudtam pihenni magam. Nekem is sok tejem volt, szoptatás után tudtam még fejni is.
ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem nem igazán jött be ez az együttalvás, 2 hónapos koráig adtam neki esélyt. Nagyon hangosan alszik, álmában nyammog én meg sajnos alapból rossz alvó vagyok, minden kis neszre felébredtem, közben meg semmi baja nem volt, csak minden pukit kommentálgat alvás közben. 😅 Így átköltöztettem a mellettem lévő szobában lévő kiságyba és ugyanúgy jókat alszik, ugyanolyan ütemben kel mint előtte.
ápr. 9. 11:47
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem ti vagytok a kivetelek, hanem ok a csodagyerekek vagy a szulok tuloznak :)


Nem elvarhato egy 3 honapostol hogy aludjon ejszaka, ha tetszik, ha nem. Kesobb remeljuk jobb lesz.

ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az együttalvás nekem sem osztott szorzott, amint bimbó került a szájába jól volt, máshogy ha meggebedtünk sem aludt vissza. Ez van. Szép súlya van most is, 10 honapos. De igazából tényleg éhes, egyedül akkor látom hogy nem amikor a fpgzás miatt kínjába szívta éjjel. De akkor meg semmi más nem nyugtatta meg. Szóval ne aggódj ez ilyen. Vannak kevesebb étvágyú babák, meg hallaok én is legendákat átaludt éjjelekről. Ott az egyikről kiderült hogy vashiányos, a másik meg tápszeres, lehet a tápszeresek kevesebbet esznek,azt nem tudom..
ápr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!