Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Erős tejleadó reflex idővel...

Erős tejleadó reflex idővel csillapodni fog?

Figyelt kérdés
3 hete szoptatok, mikor elindul a tjelead, erősen elkezd szúrni a mellbimbóm, eddig csak csöpögött, ma reggel viszont két vékony sugárban lőtt ki belőle a tej, kb. 2-3 percen keresztül. Nekem kezd az egész nagyon kellemetlenné válni, hiába használok melltartó betétet, szoptatásnál pedig tej felfogót, ez ma pont akkor történt, mikor öltöztem át, ilyeneknél nem tudok készenlétben lenni az eszközeimmel, és kivagyol, hogy minden csupa tej lett. Babám mellett extrém nehéz megoldanom a takarítást, mert csak cicin van el 0-24, annyira tudom csak letenni, hogy elmenjek wcre vagy megmossam az arcomat de addig is torka szakadtából üvölt, magamra kötni pedig nem tudom, mert úgy is üvölt.
febr. 15. 10:34
 1/6 A kérdező kommentje:
tejleadó*
febr. 15. 10:35
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez van. Majd beáll a kereslet-kínálat, te meg hozzászoksz az óvintezkedesekhez. Lehet erezni, amikir megindul es gyorsan oda tudsz kapni valamit.

Kisfiam 11 honapos és még mindig úgy szoptatok, hogy a masik mellemhez textilpelust kell gyömöszölni.

febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egyéni, sőt még az9n belül is változó. 3 gyerekem van. Az elsőnél 1 évig míg szoptattam az egyikből a másikból folyt. A másodiknál már 2 hónaposan nem folyattam. Most a harmadiknál kb 5 hónapos korig kellett használnom betétet, mert addig folyt.

Idővel valószínű csökken, főleg ha már nem lesz a babád állandóan mellen. Az első 3 hónap nehéz, utána könnyebb lesz.

febr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belölem 3 hónapig csöpögött meg spriccelt a tej, aztan beállt. A szoptatos melltarto is elszoritotta meg jobban duzzadt tole szoval azt is csak robid ideig ha mentem valahova tudtam hordani.
febr. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen,csitulni fog. Türelem és kitartás!
febr. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a melletartoba textil pelenkakat tettem

Viccesen néztem ki, de ha nem gyomoszoltem bele, úgy néztem ki mint akit leöntöttek egy jó nagy pohár vízzel

Aztán ahogy múlt az idő,már nem spriccelt, de tejem az volt bőven.

febr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!