Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességem eleje óta folyamat...

Terhességem eleje óta folyamatosan éhes vagyok, a hányinger is csak evéssel csillapodik. Tapasztalt ilyet más kismama is már?

Figyelt kérdés

Második terhessegem, az elsőnél teljesen más volt. Átlag súllyal kezdtem (62-63 kg 172 cm-hez) de aztán étvágyam se volt sokáig, mindennap hánytam 15-16.hétig, és utána is émelygős voltam. Végül azért sajnos mégis sokat híztam, mert félidőtől nagyon sokat ettem🤪 így kb 18 kg-val mentem szülni.

Ami aztán hamar lement, de a végén már nagyon nehéz voltam magamnak..


Most vékony voltam viszonylag mikor teherbe estem, kb 58-59 (sokat sportoltam) és kb első perctől éhes vagyok. De olyanokra, hogy hús krumplival, hamburger, stb…🙄

Szóval tartalmas kajákra.. aztán persze jött az émelygés, de sokkal később, és kevésbé durván, reggel ha kekszet eszem pl egész jól elvagyok utána. Aztán ha rámtör a hányinger folyton ennen kell hogy múljon. Most már 65 kg vagy (és még csak 15.hét végén járok).

Volt valaki így?

Eddig a zöldség, gyümölcs nem is nagyon ment le. Most már tudok salátát enni, ha úgy van, se sokkal erőteljesenn “kívánás van rajtam”. Hogy ha valami eszembe jut, muszáj megvennem, megennem🙄

Mindennap megfogadom hogy kevesebbet eszem, de nagyon nehéz, mert a hányinger még mindig kínoz, és csak falatokkal tudom elkerülni hogy rosszabb legyen. De így meg kb egész nap eszem. Volt valaki így?

Mit javasolnátok?

(Ja, savas is vagyok, az is mindig arra sarkall hogy egyek, mert szinte barmi kaja csillapitja a savanyu izt a szamban)


2023. máj. 20. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyél 5x és szénhidrátot ami eltelít..saláta hus ilyesmitől éhesebb leszel énis így voltam
2023. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden órában harapnom kellett valamit mert ha nem akkor iszonyú rosszul lettem
2023. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont a sav miatt érzed magad állandóan éhesnek. Nekem is ilyen volt terhesség eleje. Aztán nekem 14. Hét környékén elmúlt.
2023. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Második válaszoló, neked ez meddig tartott? Vagy egész végig..?

Azt hittem a folyamatos hányásnál nincs rosszabb.. de már ez is kezd kicsit az idegeimre menni. Remélem most már hamarosan jobb lesz.

2023. máj. 21. 15:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Kb a 12.hetig,utána már elég volt 3 óránként ennek mint a kisbabaknak 🤣de az is elmúlt így a 16-17.h3t körül
2023. máj. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kettes voltam
2023. máj. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen, ez elég vicces😃 nekem úgy a 14.héttől kezdett valamivel jobb lenni, de mèg azért nagyon durva, remélem hamarosan jobb lesz végre nálam is🤪

Kisfiamnál úgy a 18-19.héten jött az igazi megváltás. Most már nagyon várom azt..

2023. máj. 21. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!