Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert nem alszik a másfél...

Miert nem alszik a másfél éves gyerekem? Igazából ujszulott kora óta korán kel. Ő pl soha nem aludt 8-9-ig. Már jó ideje este 9 körül alszik el. Általában ejjel ébred 1x eszik, olyankor is nehezen alszik vissza,így az éjszakai alvasa sem zavartalan.

Figyelt kérdés

Erre mit csinál az én gyerekem? Már kel reggel negyed 6, fel 6 körül 🥴

Ez kb 8 óra alvás. Hogy alhat ilyen keveset egy ekkora gyerek? Délben is másfél, két órát ha alszik.

Olyan sok helyen látom, olvasom, hogy az ekkora gyerekek simán elalszanak reggel 8, 9 óráig.


ápr. 16. 06:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is ez szúrt szemet. 1.5 éves miért eszik még éjjel?
ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Azért eszik, mert ha megebred akármit csinálunk vele nem alszik vissza, csak ül az agyában. Ha kap egy kis tápszert utána ha nem is rögtön, de visszaalszik.
ápr. 16. 10:43
 13/19 anonim ***** válasza:
16%
Én emelnék a kaja mennyiségen napközben. Már normális kaját kéne ennie,nem tápszert.
ápr. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
1-2 alkalommal iszik tápszert naponta. Sok ismerősömnel még 2 éves korban is tápszert ittak akár nappal is. És? Sosem firtattam, millió oka lehet annak, ha még ilyenkor is tápszert iszik a gyerek nappal. Miért kell egyből támadni? Miért nem lehet egy gyengéd figyelemmel kísérni a masikat? Annyira minimális itt is 1-1 infó, amit megoszt valaki 1 témában, annyira nem lehet tudni ebből a morzsabol szinte semmit sem.
ápr. 16. 11:55
 15/19 A kérdező kommentje:
És azt is ki mondta, hogy normális kaját nem eszik, nem látok itt ilyet, ez csak a te fejedben született meg.
ápr. 16. 11:56
 16/19 anonim ***** válasza:
14%
Azt írtam,emeld a normális kaja mennyiséget,attól jobban alszik. Nem nagy matek,hogy azért kel fel,mert éhes.
ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%
Én gyerekem nem eszik éjjel, de akkor is kel néha, nem ezen múlik. Kicsi újszülött kora óta alig alszik, 7-8 órákat max, aztán ébren van. Mértem! Nappal max 1 óra. És reggeltől estig kint vagyunk szinte, megállás nélkül mozog, el is fárad, de akkor se alszik többet. Nekem férjem ilyen, pár óra alvással is pörög. Én meg alig látok ki a fejemből.
ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
53%
16#-os És amelyik gyereknek hiába emeled? :D Szerinted elé teszel többet, ő meg mind megeszi és akkor jók vagytok? :D Vagy lenyomod esetleg a torkán, hogy egyél? :D Nekem van ismerősöm, aki ha fejre állt is ekkor még 2 falatokat evett a gyereke napközben, még is jobban fejlődött-hízott, stb., mint az én lányom, aki viszont hatalmas mennyiségeket evett/eszik mindig. Kicsit gondolkozz már mielőtt leírsz valami sületlenséget.
ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én elhagytam a tápszert, helyette kapott tejet. Pikk-pakk leszokott az éjjeli kelésről.


#11 voltam

ápr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!