Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ettől rossz anya vagyok?

Ettől rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Egy pár mondóka erejéig babusgatom 4 hónapos kislányomat, majd leteszem a kiságyba. Pár percen belül elaltatja magát. Anyám azt mondta, hogy ő addig ringatott még el nem aludtam a kezében.
ápr. 17. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Örülj neki, hogy nem igényel ennél jobban. Hidd el, szól, ha nem szeretné, hogy letedd.
ápr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jaj dehogy vagy! Ha nem tudna elaludni magától, akkor sírna.

Nem kell eszetlenül ringatni a babákat, mert most még cuki érzés.

De itt gyakorin is Dunát lehet rekeszteni a "Hogyan szoktassam le a 15 kilós gyerekemet a ringatásról? Fáj a hátam, fáj a derekam" kérdésekkel.


Az én kisfiamnak is voltak fázisok az altatásában, amikor szüksége volt egy kis ringatásra, de alapvetően arra törekedtem, hogy ne szokjon hozzá. "Szólt" is amikor azt akarta, hogy letegyem, és elaludt magától.

ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy rossz anya. Szerintem pont hogy jó az ha figyelembe veszed a babád igényeit. Ha neki az az igénye hogy nem kel ringatni nem kell erőltetni. :)az én lányom se szerette a ringatást max 2 hónapos koráig. Onnantól már feszegette ki magát a kezemből, vagy beporgott tőle.
ápr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ordítja magát álomba akkor így oké.
ápr. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%

Ő addig ringatott, amíg el nem aludtál, most meg egy felnőtt vagy, aki nem bízik a saját ösztönében, a saját anyja felnőttként is képes kétségeket ébreszteni benne egy egyértelmű helyzetben...


Szubjektív, ki is itt a rossz anya.

ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

"addig ringatott MÉG el nem aludtam a kezében."


Bocs,de rossz olvasni!


Helyesen; addig ringatott MÍG el nem aludtam a kezében.


A "még" szó teljesen mást jelent, nem is értelmes így a mondatod!



A kérdésre: Jól tetted,hogy letetted. Ha elaszik,miért ne?

ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

6, vessző után szóköz,

Elaszik-elalszik.

Ha már a helyesírás.


Szívesen.

ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Dehogy vagy rossz! Örülj neki, hogy ilyen könnyű a dolgod!

Nekem másfél év ringatás meg hajmorzsolgatás közben beállt derék után dobott a gép egy újszülöttet, aki utálta, ha ringatják. Az első naptól kezdve azt szerette, ha berugdostam mózeskosarastul egy sarokba, és békénhagytam. Hát én marha boldog voltam ettől!!! :)

ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dehogy, mi is hasonlóan csináltuk mindkét gyerekkel. Mindig még ébren/félálomban lettek lerakva a kiságyba és egyedül aludtak el, sosem volt alvásgondunk, és sosem kellett őket másfél órán át altatni.
ápr. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Téged azért ringatott, mert nem aludtál el máshogy. Egyébként ha csak ennyit mondott, akkor ezzel nem is arra utalt, hogy rossz anya vagy, csak tett egy kijelentést. Nincs olyan hülye anya aki ringatna egy olyan babát, aki magától elalszik, csak a legtöbb nem ilyen, ezért ringatjak őket.
ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!