Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ettől rossz szülő lennék?

Ettől rossz szülő lennék?

Figyelt kérdés

Van hogy a két éves fiamnak megengedem hogy nézze a mesét én addig elmosogatok vagy éppen szintén picit olvasgatok a neten, viszont ilyenkor bűntudatom szokott lenni, hogy milyen apa vagyok már hogy leültettem a gyereket a mese elé, hogy picit tudjak böngészni vagy híreket olvasni.

Természetesen járunk játszótérre, tanulunk rajzolni stb, csak nem mindig van ezekhez kedve a fiamnak. Viszont mégis bánt hogy néha képes vagyok lazítani és mondjuk addig a gyerek a bogyó és babócát nézi. Nem akarnám, hogy olyan érzése legyen hogy nem fontos a számomra pl.


Lehet én komplikálom túl a dolgot, első gyerek :) csak pusztán jó apa akarok lenni.


34/F


2022. dec. 28. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy...én nem is tudom, tévé nélkül hogy éltük volna túl a gyerekkort. A gyerekek meg imádnak tévézni,szóval ő tuti nem fog reklamálni.
2022. dec. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
A mai világban tv telefon (sajnos) alap lett, így a mostani értékrend szerint egyáltalán nem tesz ez rossz szülővé. Én örülök, hogy nem ebben nőttem fel, de már más világot élünk.
2022. dec. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem vagy ettől rossz apa. Iszonyat túl van tolva az ítélkezés ezügyben. Lazíts, érezd magad jól te is, lássa azt a gyereked hogy boldog apa tölt vele minőségi időt. Mert nem a mennyiség a lényeg hogy az ébren töltött 12 órából apa és anya idegesen kínlódva együtt tölt vele 11,5-et hanem hogy a család jól érzi magát, pihenőidőben lazítanak, és amennyi idő és kedv jut játékra azt boldogan teszik, nem unott arccal.


Nem tudom átjön-e amit írtam, álmos vagyok már 🙂 a lényeg, hogy emiatt nem vagy rossz szülő és mindenkinek jár a szórakozás és a pihenés a gyereknek pedig egy jókedvű apa/anya.

2022. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Dehogy vagy ettől rossz szülő! Null-huszonnegyben amúgy sem tud senki a gyerek "hatsójában" őrt állni, kell azért olyan is, hogy mindenki elvan a saját kis dolgaival.


Neki két évesen a Bogyó és Baboca tök jó időnként.

2022. dec. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Csak átlagos vagy, semmi különös.
2022. dec. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Anyuka nincs?
2022. dec. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
21%

6-osnál a pont.

Ha anyuka van vele vagy egész nap bölcsis, te meg hazazuttyansz este 5-6-kor és még akkor is inkább a tévé elé nyomod, holott egész nap nem láttad....

Igen, szar apa vagy. Szívesen! ;)

2022. dec. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Heteske, mennyi frusztrácio gyűlt össze benned így év végére. 😃 Nem ártana egy nagytakaritas.
2022. dec. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Tanulunk rajzolni? :D
2022. dec. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
2 éves gyereknek még egyáltalán nem kellene mesét nézni.
2022. dec. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!