Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Sokáig altatom néha, miért...

Sokáig altatom néha, miért van ez?

Figyelt kérdés
a lehető legjobb módszerekkel altatom, és nem mindig csak néha olyan nehezen alszik el, holott már csukva van szinte a szeme és úgy sír mert nem akar aludni. 5 hónapos és van hogy magától elalszik van hogy mellé fekszem simizem és bealszik, valamikor ringatni kell de néha 30percig altatom elalszik és ahogy lerakom felébred és akkor nincs azaz isten aki elaltassa:(

2013. jan. 2. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet bújnak a fogacskák.
2013. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

számodra mik a lehető legjobb módszerek?mert lehet a babádnak nem azok.

szerintem mindig egyformán kellene altatni,mert a babák a rutinszerű cselekedetekből jönnek rá hogy mit is kellene csinálniuk.ha egyszer ringatod,másszor simized,csak összezavarod.

2013. jan. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

első: igen:)

második: ugy szoktam hogy ha az egyik nem jön be akkor a másikat csinálom, töbebt igényel rájöttem , és nem mindig ugyanazt szeretné

2013. jan. 2. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
első vagyok. mi 3hét éjjeli kelés után láttuk meg a fehér csíkokat az ínyen. úgyhogy lehet már azok mocorognak. vagy csak több az infó jobban érdekli minden és nem akar lemaradni semmiről :)
2013. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Golan Trevize ***** válasza:

Lehet fogzás is, de lehet, hogy még nem elég álmos.

A fiaimnak is kb. 5 hónaposan kezdett drasztikusan lecsökkenni az alvásigénye.

2013. jan. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a foga miatt van, nekünk is kb ilyen idősen voltak az első 2 fogacskával ilyenek, ahogy leírod. Én úgy altattam egyébként, hogy mellé feküdtem, hozzámbújik, az arcára teszi a kezemet és szépen elalszik...most is így van egyébként (9 hónapos) De akkor, erről hallani sem akart, és igazából semmiről, úgy tűnt, hogy nagyon álmos, csukva volt a szeme, de mégis ellökte a kezemet, ha az arcára raktam, ordított. Ezután próbáltam elringatni, de azzal is nagyon nehezem ment, gyakorlilag egy fél órás sírás után kidőlt szegénykém :(

Ez kb egy hónapon keresztül ment, persze nem minden nap...szerencsére :) De mostmár csak rossz emlék, azóta már 6 foga van, és nincs ilyen probléma, csak elsők viselték meg ennyire.


Úgyhogy kitartás, szerintem el fog ez múlni, átmeneti állapot!

2013. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!