Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Altat valaki mei-taiban, vagy...

Altat valaki mei-taiban, vagy ssc-ben? Vagy csak nekem nem megy másképp?

Figyelt kérdés

9 hónapos a fiam, napközben így a legegyszerűbb. Ma már este is bele kellett tennem, mert máshogy nem ment...

Nem lesz ez így jó, igaz? Mit tehetnék?



2013. jan. 24. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor így altatom napközbe a 9 hónapos lányomat, különösen ha fogzik.

Ezzel, hogy testközelben vannak szerintem inkább használunk nekik, mint ártunk. Közben is fejlődnek, és azt érzik, hogy szeretjük őket.

Ja és mei tai-ban altatok.

2013. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kendőben altattam hosszú időn keresztül, sokszor éjjel is, ha valaimje fájt. NEm hinném, hogy ez rosszabb lenne, mint ha arra szokik rá, hogy babakocsiban tolják vagy autósülésben utaztatják. Sőt, így a biztonságérzetét a te testeddel való kapcsolat is erősíti. Hidd el, magától le fog szokni róla, ha majd megtanul járni, szaladni és jobban kifárad és nem fogzik, beteg éppen. Mi egy idő után összebújva aludtunk el, de a mai napig (2éves) van, hogy ringatni, sétálni kell vele, ha nagyon beteg.
2013. jan. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
13 hónapos koráig napközben kendőben altattam, este cicin.
2013. jan. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor altattam így, két éves kora körül is volt olyan, hogy pl. jött a foga, vagy náthás volt, nehezen aludt el, de nekem dolgom volt még este. Így a hosszú "macera" helyett felkötöttem, és 10 perc alatt durmolt.

MIért ne lenne jó:)? Más hosszú perceket, félórákat van a gyermek mellett, ringatja... Te sem csinálsz más, csak megkönnyíted a dolgot:). Nincs ezzel baj:).

2013. jan. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam annak idején közel 1 évig csak hintában tudott elaludni. De nem volt ez gond, simán ki tudtam venni, és beraktam a kiságyba.
2013. jan. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, már nagy, de sokszor csináltam ezt. Szerintem semmi gond nincs ebből.
2013. jan. 27. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!