Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Vajon mikor fogja átaludni...

Vajon mikor fogja átaludni egyedül az éjszakát?

Figyelt kérdés
11 hónapos kisfiam a kiságyában egy hónapja éjfél után sírva ébred és akárhogy próbálom visszaaltatni, nem sikerül. Ahogy visszatenném az ágyába, azonnal ébred. Jelenleg a nappaliban alszom vele ilyenkor, és akkor reggelig alszik. Ez most már mindig így lesz? El akartam kerülni, hogy együtt aludjunk. Most félek, hogy később sem akar már nélkülem aludni majd. Mik a tapasztalataitok?

2013. ápr. 3. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
22-én lesz 2.5 éves al ányom és mostanra jött ki az összes foga. Azóta néma csend éjjelente. Az elmúlt 2.5 év egy mindenéjjeles sírás-rívás volt, sokszor 3-4-5 óra ébrenlétekkel. Volt, hogy már de. 10kor elaludt a bölcsiben olyan fáradt volt. Mióta kijöttek az összes foga egy nyikkja sincs. És pontosan ugyanígy volt a másik lányommal is, így összesen 4 éven át tartott ez az "őrület" :(((
2013. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ez kizárólag a szülőn múlik. a gyerek kihasználja, azt hogy melletted alhat.

Én hagynám az ágyában, ha megébred éjjel, megsimogatnám és otthagynám.

a lányom 2,5 hónapos kora óta alszik, és csak akkor kel ha beteg, persze az más tészta.

De soha egyszer sem aludt velünk. nem is tudna

2013. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!