Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ül egy baba megtámasz...

Mikortól ül egy baba megtámasztva? És egyedül?

Figyelt kérdés
Az én kisbabám már felülne, de még annyira pici (5 hós múlt) Mikortól szabad engedni úgymond?
2013. márc. 18. 23:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül felül akkor hagyni kell, de segíteni, támasztani tilos.
2013. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyni kell neki, mindent akkor csinál mikor már megérett rá, de segíteni nem szabad neki! Nem biztos, hogy pici!!! Az én babám alig múlt múlt 5,5 hónapos mikor egyedül felült és már nem is támaszkodott! Másik nap rendesen elkezdett mászni. Tegnap pedig felállt a járókában a rácsban kapaszkodva egyedül pedig 15én volt fél éves.
2013. márc. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
5 hós és 1 hetes és mászik is pár napja. Nekem annyira kicsinek tűnik, de anyukám mondta, hogy én is 7 hósan már álltam és indultam. Megtámasztva ültetve babakocsiban mikortól lehet?
2013. márc. 19. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:

2-es voltam

Úgy már nyugodtan ültetheted, persze nem teljesen ültetve. A fekvő és az ülő helyzet közt!

2013. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!