Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 4 és fél hónapos.3...

Kislányom 4 és fél hónapos.3 hónapos koráig szépen kezdte átaludni az éjszakákat. Megkapta a 3 hónapos oltást, attól a naptól fogva nagyon sokszor felébred éjszaka. Este egyedül nagyon hamar elalszik, de óránként ébred. Mit tegyek, hogy aludjon?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 18:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kislányom csaknem 5 hónapos, és nagyjából ugyanaz a helyzet, mint Nálatok. Szintén 3 hós koráig volt jó alvó, de azóta rendszeresen ébred. Mondjuk én nem nagyon bántam, mert úgy éreztem, hogy kevés a tejem, de az éjszakai (3x) szopik jót tettek a tejhozamnak. Mostanában viszont vannak elég kemény éjszakáink is, mert van, hogy 30 percnél nem alszik többet egyhuzamban, és már nem tudom nyomon követni, hogy hányszor ébred. Ilyenkor napközben úgy nézünk ki a párommal együtt, mint a zombik.:-)Valószínűleg a fogacskák kínozzák. A Te babádnak is ez okozhatja a gyakori ébredését. Főleg, ha más jele is van: pl. nyálzás, tömi az öklét a szájába, gyakran nyűgös, stb. Sajnos én sem tudok rá megoldást, hogy ne ébredjen, de állítólag ha kibújnak az első fogacskák, utána könnyebb lesz. Egy darabig. Amíg nem jön a következő sorozat...:-) Segíteni nem tudtam, de legalább tudod, hogy nagyon sokan vagyunk ugyanebben a cipőben.

Kellemes ünnepeket,jó egészséget és boldog babázást kívánok Neked!

2008. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!