Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ki milyen módszerrel hogy...

Ki milyen módszerrel hogy altatja a gyermekét?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi ti mire szoktatjátok a babátokat, nekem van egy 2 éves lányom akit elejétől kezdve arra szoktattunk hogy letesszük a kiságyba már körbetámlás gyerekágyunk van és elalszik szépen magától, tudom ez gyerekfüggő is a lányommal szerencsém volt, de van egy ismerősöm aki tudatosan arra szoktatta a fiát hogy ölbe aludjon most 2 éves neki a fia és még mindig ölbe alszik el pedig várják ők is a kistesót. Nekünk is úton van a csöppség és nem tudom hogy tudnám e még úgy csinálni hogy ringatva altatom el.
2013. máj. 22. 09:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
"Nekünk nem vált be az, hogy beteszem a kiságyba és álomba sírja magát" senki elötted nem említette hogy valaki is így altatná a babáját, te mondtad hogy nekünk nem vált be hogy betesszük a kiságyba és álomba sírja magát. De mindegy is nem veszekedni szeretnék.
2013. máj. 22. 21:45
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem csak szoktatás kérdése. Nekem mindkét gyerekem elaludt 4 hónapos koráig magától, aztán 1 éves korukig cicin elalvók voltak, a másodiknál már vertem a fejem a falba, mert ezt nagyon nem akartam, de nem tudtam vele mit csinálni (sírni hagyni nem akartam). Aztán mindketten leszoktak róla maguktól. A kicsi most 13 hónapos, a nagy 3 éves, most épp úgy alszunk el, hogy hárman összebújunk, néha Apa is betársul, aztán amikor elaludtak, megy mindenki a saját ágyába. Alapvetően nincs bajom ezzel, bár jobban örülnék, ha maguktól is elaludnának, de nem direkt szoktattam így őket, így alakult.

Valóban vannak szerencsés természetű gyerekek, akik mindig képesek egyedül elaludni, de ez alapvetően nem szoktatás kérdése. Egyetlen olyan kismamát sem ismerek, aki úgy tervezné, hogy márpedig ő ringatni fogja a gyerekét.

2013. máj. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én fiam 3éves

2,5 éves koráig cicizett és azon is aludt el. Aztán leszoktattam róla, azóta délben egyedül alszik el, este pedig melléfekszek és úgy.

2013. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!