Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4,5 hetes kisfiam szopás után...

4,5 hetes kisfiam szopás után ha nem alszik el rögtön, nem alszik egyáltalán, és sír. Hogyan lehet ilyen korú gyerek ébrenléti idejét lekötni?

Figyelt kérdés
Természetesen tiszta pelus, büfi, ringatás után próbálom letenni, de ha nem alszik el, nézelődik egy ideig, majd sírni kezd ( kb. 15perc múlva). Unatkozna?
2013. máj. 28. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet unatkozik! Nincs elektromos hintátok? Mi ezért vettünk a babánknak,lekötötte őt!
2013. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy 4,5 hetes baba nem unatkozik, erről más millió szakember írt cikkeket. Nem öltözteted túl melegen/lengén, nem fáj a hasa? Lehet nem tud elaludni, és pont azért sír, mert fáradt, aludna, de nem tudja "elaltatni magát". Cumit próbáltál adni neki? Nálunk az segített, megnyugtatta magát vele, belealudt, aztán ki is esett a szájából. Tudom, sokan ördögtől valónak tartják a cumit, de sokszor jó megoldás. És ha nem tömködöd állandóan a szájába, akkor nem fog hozzánőni a gyerekhez. Én csak alváshoz adtam neki, és aztán 10 hónaposan magától elutasította.
2013. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!