Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik sokáig aludtatok a...

Akik sokáig aludtatok a gyereketekkel: mi történt, amikor megszületett a kistesó? Hány éves volt a nagy? Hogyan aludtatok onnantól?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

+1 már nem számított, aludtunk mint az egerek, szerencsére volt hely. Nekem az számított, hogy éjjel mindenki aludjon és csönd legyen - akárhogy is.


Aztán ahogy a kicsi 1 éves lett egyszerre a kettőt kipattintottuk a gyerekszobába. Mivel együtt mentek, közel volt az ágyuk egymáshoz, nem volt hiszti sosem. Esti mesélés, puszi, aztán kijöttem, maguktól elaludtak.

2013. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 volt a nagy mikor jött a pici.Hát voltak éjjelek mikor a nagy mellettem dekkolt és várta,hogy megetessem a picit,hogy aztán mellém feküdhessen...

De nekem mondjuk szerencsém volt,mert a kicsi hamar elkezdte átaludni az éjszakát.Addig meg megoldottuk...A kicsit megszoptattam,magam mellé tettem, mikor a nagy át akart jönni inkább én feküdtem mellé(egy szobában vagyunk)

Nem tudom nálatok mi a felállás,de minden megoldható:)

2013. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nagyobbik 20 hónapos volt, mikor jött a kisteso. Úgy oldottak meg, hogy órási matracunk van. ( földön alvós család vagyunk :) ) a nagyobbik köztünk aludt, a kisebbik a másik oldalamon Mózeskosárban, amíg ki nem nőtte. Jelenleg a nagyobbik 3 éves a kisebbik 16 hónapos. Még mindig együtt alszunk, persze, ha volna két szobánk nem tudom, hogy lenne, de az én férjem szereti, hogy a fiúk velünk alszanak, így nálunk nincs gond ebből.
2013. jún. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lányom 3,5 éves volt mikor jött a kisebb. 9 hónapos kora óta velem aludt.A terhességem alatt végig mellettem volt, még a szülés előtti napon is. Azóta apjával aludt, de 4 napja a saját ágyában alszik. Ezt ő kérte, csak annyi kikötése volt hogy az apja aludjon a másik ágyon.Most én a kicsivel, ő kiságyban. Ők meg a kislányom szobájában, de külön ágyon.
2013. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!