Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólsz hozzá, hogy megszül...

Mit szólsz hozzá, hogy megszületett Ördög Nóra kislánya Mici, mi a véleményed a kislány nevéről?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. máj. 13. 13:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
65%

én kiakadtam amikor olvastam. ha csak így becéznék, de lenne egy normális neve,akkor még elmegy,-de így..!!

pláne amikor majd nagy lány lesz

2013. máj. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
73%
Semmi bajom Nórival, kedvelem, de a Mici név.... Hát, remélem, ez valami becézés, mert azt mondták múltkor, hogy Mia lesz.
2013. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg szép. Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá. Csak azért, mert párszor szerepel a tévében, most mindenki azzal van elfoglalva, hogy mennyire nehezen sikerült nekik, hol szült, hogyan szült, hogy néz ki a gyerek, hogy hívják, stb. Hagyjuk már békén! Örüljünk neki, hogy boldogok, szép baba, és kész.
2013. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sincs semmi bajom az Ördög Nórával, de ez a név.... pfff! Egyből az jut eszembe róla, hogy a dédnagymamámék kecskéjét hívták Micinek :)
2013. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
Én örülök nekik:)Tuti nem Mici a neve,ennyir ebiztos nem szúrnának ki vele.Szerintem is Mia,vagy Mira..vagy ilyesmi.Becenévként a Mici is aranyos,megértem őket,hogy nem kötik mindenki orrára,hogy mi a hivatalos neve.
2013. máj. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Szimpatikus, kedves, visszafogott, szerény férfi Ördög Nóri férje, tetszik, hogy igazi úriember...

http://www.youtube.com/watch?v=Fz_YK0yWzvM

2013. máj. 13. 13:54
 7/29 anonim ***** válasza:
61%

Ez véleményem szerint nem az igazi anyakönyvezett neve, szerintem ez csak egy becenév, csak az eredetit nem akarják elárulni. Mint ahogy a szülés időpontjánál is ferdítettek júniusra vagy júliusra már nem is tudom pontosan.

Korábban még azt írták egy cikkben hogy így becézik a kislányukat szóval szerintem ez nem a valódi neve lett.

(legalábbis remélem így van, nálunk a macskák Micik és amúgy is olyan öreglányos név, persze nem nekem kell tetsszen).

2013. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%
Na...akkor tisztázzuk a dolgokat.A Mici az a Mária,Irma és az Emma becézése.Nem hiszem hogy ezek közül is bármelyikre anyakönyvezték volna.A Micit mint nevet lehet magában anyakönyvezni,szerintem nagyon kis szép név.Bár az én lányomat nem így hívják de így becézi mindenki a családban.Amúgy meg a 30-as években a legnépszerűbb név volt.Nekem van olyan ismerösőm aki a 20-as években született és igen...így lett anyakönyvezve.Egy szóval lehet a kislány neve Mici:-))))
2013. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
50%
Magánügye. Az ő kislánya, senkinek semmi köze hozzá.
2013. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
38%
A Mici sem rosszabb vagy jobb, mint a Mia, vagy Mira. Teljesen egy stílus. Nekik ez tetszett. Még szép, hogy nem csinált belőle szavazást!
2013. máj. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!