Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » S. O. S. Miképpen altassam a...

S. O. S. Miképpen altassam a gyerkőcőt?

Figyelt kérdés
Hónapok óta megy a húza vona az altatással,az én fiam 21 hónapos,katasztrófálisan nem alszik el este!!Már mindent megprobáltam jól beevett,aztán kicsivel elöbb mint ahogy lefekszik,ivás nem ivás tévé nem tévé sötét,kicsi fény tehát minden.Nem tudom mit tegyek már.Van hogy 2 óra ez az esti altatás dolog:(
2013. jún. 7. 12:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam is nagyon nehezen alszik el. Borzalmas, hogy magamra nincs 10 percem sem, vele meg soxor órákat szenvedek.

Próbáltam már, hogy ő jöjjön át, hogy odabújok, olvasok, simogatom, mesét nézhet, vagy hogy nyugalmat biztosítok de semmi. Az van, hogy 10-nél előbb nem álmos. Szóval én már csak kilenckor kezdem az altatást, mert nincs erre 2 órám. Délben is ez van, de nem akarnám leszoktatni a nappali alvásról, mert volt , hogy kihagytuk, aztán úgyanúgy fönntmaradt estig, csak még hisztis is volt. Elég kimerítő. Remélem majd az ovi megoldja a dolgot. :-(

Főleg, hogy a kistesója éjszaka többször kel, amúgy meg hajnalban kezdi a napot, a nagyfiam meg ha hagynám éjfélig is ébren maradna.

2013. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!