Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy altassam el a 3 hetes...

Ketteske kérdése:

Hogy altassam el a 3 hetes babámat?

Figyelt kérdés

Minden nap éjfétől reggel 5-ig fent van. Már nagyon nehezen bírjuk az éjszakázást. Ha tudok írjatok ötleteket.

Kisfiam csak akkor sír, ha leteszem, ha a karomban van és foglalkozom vele, akkor nem. Tök ébren van 5 órán keresztül, közben eszik is, gagyarászik, stb. Regel 5-kor aztán elfárad és alszik reggel 7-ig, akkor eszik és utána, mint egy kisangyal alszik tovább és ez napközben is így van. Alig van ébren, csak alszik meg eszik. Hogyan szoktassam le az éjszakázásról? Jobb lenne, ha nappal lenne fent ennyit. Már nagyon ki vagyok borulva :(



2013. jan. 28. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Éjjel, amikor ébred ne "foglalkozz" vele, csak etesd meg, vagy ringasd el, vagy vedd magad mellé, mindezt úgy, hogy a lehető legkevesebb inger érje(se lámpa, se pelusozás, se beszéd...).
2013. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nappali alvásra kellene odafigyelni szerintem. Ne aludjon sokat, ilyen idős korban szerintem minden etetés után kellene aludnia egy órácskát elvileg. Legalább...És igen, ha éjjel felébred, márpedig ilyen korban még általában megéheznek, akkor ne beszélj hozzá, ne simogasd, dajkáld, legyen egy kis fény és ennyi. Ne érjék ingerek. Meg fogja tanulni, hogy éjszaka aludni kell. Nálunk nagy volt az ellenállás. De megszokta, és most gyönyörűen alszik kb két hónapos kora óta, 10-11 órákat is, és csak inni ébred fel. Meg néha fogzás miatt felsír, de utána vissza alszik. És én mondjuk alkalmaztam az álometetést kb 3 hónapos koráig. Suttogó módszer. Nálunk nagyon bevált!
2013. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!