Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel érdemes tisztítani a...

Mivel érdemes tisztítani a cipőt kívül és belül? Ha nem kivehető a talpa, hogy tisztítsam meg? Tényleg bevált dolog a szódabikarbóna?

Figyelt kérdés
Szeretném minél tovább megőrizni a mostani állapotát, gondolom nem mindegy hogy ápolom
2013. jan. 4. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
A külsejét cipőpasztával, ha bőr akkor egy kevéske súrolókrémmel is átpucolhatod amit mosdókra meg ezekre használunk csak vizes ronggyal meg utána azért mosd le nehogy kimarja. Nekem ezt egy takarító javasolta és bevált persze a cipőpasztát akkor is kell használni ha a színe már kopásban van. A belsejére oké hogy szódabikarbóna de én azt hallottam hogy nem érdemes mert könnyen szétmarhatja a belsejét. Ha nem akarod hogy szaga legyen akkor lehet kapni spréket kimondottan cipő belsejébe kell befújni ugye valamennyit tisztít, fertőtlenít meg eltünteti a kellemetlen szagokat.
2013. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!