Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam le a ringatásról?

Hogy szoktassam le a ringatásról?

Figyelt kérdés

1 évesem csak ringatva alszik el. Próbáltuk már zenével, énekléssel, simogatással, de 3 óra múlva is még fent van, ringatva viszont 5 perc és alszik.

Volt egy időszak amikor csak délután, de magától elaludt, de ez egyik napról a másikra megváltozott. Este akkor még cicin aludt el.

Csak velem hajlandó így is elaludni apával nem.

A gond, hogy jön a kis tesó és nem tudom meddig fogom így bírni.


2013. júl. 12. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd az ágy közepére és feküdj mellé. Utána simogasd a hátát, éneked az "Este jó, este, este mindig jó..." és majd szép lassan elalszik. Mond neki, hogy anya nem bír már el annyira nehéz vagy.
2013. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld ki ezt a módszert: Aludj jól, gyermekem! Nekünk bevált!

[link]

2013. júl. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam már azt a módszert is de ennél meg szegénykém sírógörcsöt kapott az első 1 percnél.

Alig bírtam lenyugtatni, hideg vízzel kellett megmosnom az arcát.

2013. júl. 12. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:

és ezért lepontozol??????????????????

ha odaírod, h már próbáltad, biztos nem erőltetem meg magam.. nálam bevált, sőt a környezetemben több gyereknél is hatásos volt. Bocs, h segíteni akartam.........................

2013. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha ezt lepontozásnak veszed az a te hibád, én csak megírtam, hogy kipróbáltam ezt a módszert is és nem segített. A hormonjaidat egy kicsit nyugtasd le mert én nem írtam ilyen lekezelő hangsúllyal.
2013. júl. 17. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!