Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért kel még mindig a lassan...

Miért kel még mindig a lassan 9 hós fiam éjjel?

Figyelt kérdés
Átlag 2-3 alkalommal kel születése óta. Még mindig szoptatom. Mindenki azzal zsong körül, hogy az övé ettől és ettől már régen aludt éjjel. Most akkor az én fiamnak van valami "baja", nem értem..:-/

2013. júl. 14. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja, anyatejes babánál előfordul az ilyen. Ne foglalkozz azzal hogy más mit mond. Az én fiamat 1 éves kora után szoktattam le az éjszakai cicizésről.
2013. júl. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 8 hósan szoktattam le az éjszakai ciciről. Nem volt könnyű, de azóta alvás vanéjszaka. Azért a 2-3 alkalom az durván sok. Te tudod, hogy meddig bírod. Ha ezt bírod, akkor csináld és ne azzal foglalkozz, hogy ki mit mond. Ha szeretnél pihenni, aludni éjjel, akkor szoktasd le, mert egy éves kora után sokkal nehezebb lesz.
2013. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát már nem igazán bírom szeretnék pihenni azért is mert szeretnénk majd neki kis korkülönbséggel tesót. Hogyan szoktassam le?
2013. júl. 15. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos egészen "egyszerűen" nem adsz neki. 1 hétig nagyon kemény éjszakáink voltak, de aztán megszokta és nem kelt.

Első voltam

2013. júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint hogy cicit nem adsz neki.
2013. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy a négyes írta. Nem kap cicit. Pár nap kemény éjszaka és utána alvás lesz. Mi alszunk 8 hós kora óta. Sokkal jobb így.
2013. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 7 hónapos volt a babám, amikor leszoktattam az éjszakai ciciről. Az első héten csak 3 után kapott cicit, a következő héten 4 után, aztán 5 után, és utána már cici nélkül is visszaaludt. Most 12 hós, és sajnos még mindig kel 1-2x éjszaka :( de gyorsan visszaalszik, ha meleg van kap vizet.
2013. júl. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!