Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik? HELP

Miért nem alszik? HELP

Figyelt kérdés
Nappal kb kicsi csuszással de 3 óránként eszik, utána nyugodtabb és el is alszik. Fél 9kor fürdetés, 9kor eszik, de nem alszik el. Ölben elvan, de ha leteszem ordít. Éjfélig szórakozunk, akkor jönne a következő etetés, akkor eszik, és csak akkor alszik ha a mellkasomon hagyom. Tegnap velem aludt a nagyágyban amit nem akarunk a férjemmel. 2 hetes a kicsi de nagyon nehéz.

2013. júl. 26. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha jóllakik este,akkor tedd az ágyába és NE vedd ki, akkor sem ha ordít! Ha kiveszed, akkor erröl nem fog leszokni.
2013. júl. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy két hetes baba még nem tudja hogy éjjel van és aludni kell. Lesz időtök kiságyba szoktatni-amit meg is értek hogy oda akarjátok tenni-de még olyan kicsi szüksége van a közelségedre. ha majd átalussza az éjjelt vagy kicsit nagyobb lesz akkor próbáljátok meg külön tenni. neki se jó így meg ti is kifáradtok.
2013. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most még enged,hogy veletek aludjon,ő még nagyon kicsi. Szüksége van rá,hogy hallja a szívdobogásod. Az én fiam 1 hónapig a mellkasomon aludt egész éjjel,aztán melettem. Most 3 hónapos,és a kiságyban alszik.
2013. júl. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Disi ***** válasza:
Egyrészt szüksége van rád, másrészt neki a kiságy egy nagyon nagy tér, és eddig egy szűk helyhez volt szokva. Ezért szokták őket becsavarni pl. egy takaróba, mert úgy nagyobb biztonságban érzi magát. Mondjuk ezt ebben a melegben nem nagyon lehet megcsinálni. És abban is egyetèrtek, hogy idő kell hozzá míg megtanulja hogy mikor van éjszaka. Az én kislányom 3 hetes korától 4,5 hós koráig átaludta az éjszakát, lehet nektek is csak napok kérdése és beáll. Este fűrdés után már félhomályt lehet csinálni, ne menjem a tv, csendesüljetek el és remélhetőleg gyorsan megszokja az esti rutint. Mondjuk ez a nagy meleg őket is megviseli, bár 2 éve is ilyen volt mikor az enyém volt ilyen picike. Kitartás, azzal ha most nincs mindig visszarakva az ágyába most tuti nem "rontod" el :)
2013. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!