Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Légyszi adj tanácsot! 6 hetes...

Légyszi adj tanácsot! 6 hetes kislányom reggel óta fent van, ezt csinálja velem napok óta, nem alszik semmit, evett-ivott-pelus tiszta. Sehol nem jó neki. Tudom melege van. De iszonyú hisztis. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szoptasd/ringasd/sétáltasd, ilyenek.
2013. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha melege van, fürdesd meg.
2013. júl. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezekből már mindent kipróbáltam, annyira álmos hogy nem bír elaludni, ha meg el is alszik 20 perc és fent van, és sír tovább :(
2013. júl. 24. 14:11
 4/17 anonim ***** válasza:
Hordozókendő, babahinta?
2013. júl. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

várj és tűrj...pár hónapot hátha elmúlik:)

az a baj,hogy nem viccelek...2. fiam is ilyen volt,már szakadtak az idegeim...most 8 hónapos és még mindig képes sokat sírni...

2013. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Na lehet most rossz tanácsot fogok adni, de nálunk bejött.

A ház legsötétebb és leghűvösebb szobájába betoltam a babakocsit, bele a lányom, és tologattam. Nem mindig aludt el, de legtöbbször igen, így mindenkinek jó volt. Ha nem is aludt, de legalább csend volt. :) Alvás előtt fürdesd meg, hátha jobbat szundít.

2013. júl. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nem a hasa fáj?
2013. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
szia, hát csak annyit tudok írni, hogy kitartás! Nekem az első kislányom is ilyen volt, teljesen ledöbbentem, hogy nem erről volt szó, eszik-alszik-mosolyog, hol marad?? Viszont vele "szerencsém" volt, mert megtaláltam a módszereket, hogy hogyan tudom megnyugtatni. Na most?? a második kislányomnak sikerült fokozni a helyzetet! 9 hetes, és amióta megszületett, a mai nap történt meg az 5. alkalom, hogy csodálatos módon alszik!!! Méghozzá 3 azaz 3!! órája :)) komolyan rendszeresen ellenőrzöm, hogy él-e még :DD akkor szoktam már igazán megsértődni, amikor a kezemben is vinnyog, vagy a cicimen, ilyenkor van, hogy megkérek valakit, hogy vegye át, mert nem bírom, odaadom bárkinek, csak vigye, vagy világgá megyek...ha meg nincs senki a közelemben, akkor erőt veszek magamon, és néha már sírva de valami csak bejön...babakocsi, hordozó, kéz (50 póz), cic-cumi felváltva...sétálva, ülve, nagyon rázva-kicsit rázva...mint Gombóc Artúréknál :) a pláne, hogy pont ezeknek a gyerekeknek kell a legtöbb szeretet, borzasztóan kivannak a puha pocakban lét után a külvilágtól! Olvass utána, többemberes babáknak hívják őket, illetve a hiperérzékenység is még gyanús (nálunk legalább is) tudom, hogy baromi nehéz, az elfogadás sokat segít, hogy ő ilyen! De az is lehet, hogy csak átmeneti állapot! Kitartás!!
2013. júl. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!

Én már csak arra tudok gondolni hogy a nagy meleg, mert ahogy a karomba ringattam, iszizett, vagy kajcsizott, épp amelyik tetszett neki, fent voltak akadva a kis szemei az álmosságtól. Most úgy kb fél órája alszik. Majd megszakad a szívem hogy nem tudok rajt úgy segíteni :(

2013. júl. 24. 16:41
 10/17 Gabi86 ***** válasza:
ha van ventilátorotok akkor kapcsold be azt hogy keringesse a levegőt.lehet hasfájós.nekünk az jött be hogy a hasamon alszik és úgy melegítem a hasát és nem fáj neki,meg én is és ő is iszik édeskömény teát.én napi 1,5 2 liter teát megiszom és azóta nem fáj a hasa
2013. júl. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!