Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Légyszi segíts.8 hetes kislány...

Légyszi segíts.8 hetes kislányomat hogy tudnám leszoktatni a karon alvásról? Ringatásról?

Figyelt kérdés

Adjatok valami tippet légyszives, 8 hetes kislányomat hogy is tudnám leszoktatni hogy ne kézben aludjon el?

első babám, tény én rontottam el,mivel mindig felkapam,de most semmivel nem marad el, ha igen max 5 percig, csak úgy alszik el ha ringatom, este 2-3 óra az altatás idő.Már nagyon nehezzen bírom, énekelek neki, de semmi napközben is ha alszik 2 órát az már sok.

Most több mint egy órája benne van a kiságyban tele játékokkal, zene s.t.b. de csak sír mit tegyek hogy hozzá szoktassam, vagyis leszoktassam a karon alvásról. A szívem szakad már most is meg úgy sír, nyugtatom, simogatom a hátát, hasiját, de csak sír :(


2013. aug. 3. 11:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idős babát nem lehet elrontani. Nemrég bújt ki belőled...Természetes, hogy szüksége van a közelségedre, érintésedre. Lehet a hasa fáj, bármi oka lehet a sírásnak. Ringasd annyit, amennyire szüksége van.
2013. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Nem rontottad el. Este lehet hogy még nem álmos, ha nem alszik el hagyd hagy játsszon még egy kicsit, nézegesse a játékait stb... aztán majd elfárad. Az én gyerekeim sosem aludtak napközben 45 percnél többet. Nekünk nagyon bevált a pihenőszék és a hinta. Imádtak a konyhaasztal tetején ücsörögni és nézelődni amig én mást csináltam. 8 hetes, most kezd kinyílni neki a világ, és hiányol. Természetes hogy téged akar. Ringasd amennyi időd csak van. amikor alszik, pihenj te is.
2013. aug. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

A pocija nem fáj kap rá köményt.

5 percnél tovább nem marad el sehol sem, sem pihenő székben-sem játsó szönyegen, sem apánál-sem kerinél. akaratos nagyon. eszik és sír nem értem ...

2013. aug. 3. 11:56
 4/31 anonim ***** válasza:
57%
Huu, köményt egy 8 hetesnek! Bátor vagy ám! Lehet pont attól fáj a hasa! Akaratos... Hm... Van még mit tanulnod...
2013. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

Espumisan csepptől és infactol-tól görcsei voltak. ezt gyerekorvos ajánlotta, és nagyszülök.

megírtam első babám, de úgy látom te nagyon okos vagy. ha értelmes választ nem tudsz adni kerüld a kommentet!!! köszi

2013. aug. 3. 12:04
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem akaratos csak vmi nem jó neki. Ő még sírással kommunikál. Na majd 2 éves kortól lesz akaratos...
2013. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

én még megpróbálnék mást is hátha mégis hasfájós.

elég neki a tejed? nem lehet hogy nem lakik jól?

próbáld meg hasra fordítani. az én lányomat miután hasra tettük úgy aludt mint a kis angyalok. na meg cumival az nekünk hatalmas nagy segítség volt, nagyon megnyugtatta a lányomat

2013. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Tejcim nincs sajnos tápszert kap, többet is mint egy átlag baba, nem erőszakolom bele a kaját, addig eszi és annyit amennyi jól esik neki,ez nem poci lesz, mer ha az lenne ölben sem maradna el.

A cumitól ükülődik, próbáltam nem is egyszer. Hason szokott alcsizni, de nem mindig alszik el tőle.

2013. aug. 3. 12:25
 9/31 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. értem. azt nem próbáltad hogy leteszed és simized? az én lányomnak ez bevált mikor fogzott igaz már nagyobb volt jóval.
2013. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
még az jutott eszembe hogy nem-e lehet hogy tápszert kéne váltani? a lányom a Bebától nagyon rosszul volt egész nap sírt, nekem is a mellkasomon aludt el pedig amig tudtam szoptatni addig letettem és aludt. aztán tápszert váltottam és minden a régi volt, HUmana HAt evett a lányom
2013. aug. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!