Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Légyszi segíts.8 hetes kislány...

Légyszi segíts.8 hetes kislányomat hogy tudnám leszoktatni a karon alvásról? Ringatásról?

Figyelt kérdés

Adjatok valami tippet légyszives, 8 hetes kislányomat hogy is tudnám leszoktatni hogy ne kézben aludjon el?

első babám, tény én rontottam el,mivel mindig felkapam,de most semmivel nem marad el, ha igen max 5 percig, csak úgy alszik el ha ringatom, este 2-3 óra az altatás idő.Már nagyon nehezzen bírom, énekelek neki, de semmi napközben is ha alszik 2 órát az már sok.

Most több mint egy órája benne van a kiságyban tele játékokkal, zene s.t.b. de csak sír mit tegyek hogy hozzá szoktassam, vagyis leszoktassam a karon alvásról. A szívem szakad már most is meg úgy sír, nyugtatom, simogatom a hátát, hasiját, de csak sír :(


2013. aug. 3. 11:43
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Énekeltem neki, hátát simiztem, de ez sem jött be, semmit nem tudok tőle csinálni , mert nem hagyja. pont most tettem le a pelenkázóra hogy tisztába tegyem addig 1 ordítást levágott, ahogy kézbe vettem meg nyugodott.
2013. aug. 3. 12:32
 12/31 A kérdező kommentje:
Tápszerünk bevált. milumilt kap elég régóta.
2013. aug. 3. 12:33
 13/31 anonim ***** válasza:
istenem :( egy próbát tennék tápszer váltásra aztán ha nem akkor lehet csak Te kellesz neki nem tudom :/mindent leírtam ami nekünk segített remélem valaki tud segíteni.
2013. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséged ,kedves vagy.

nagyon örülnék valami segítségnek , mert ez így nagyon sok, hogy csak kézben marad el, de ott sem mindig, és csak nálam,és semmit nem tudok csinálni tőle. még baba kocsiban sem marad el, max 10 perc :(

2013. aug. 3. 12:36
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
biztos nagyon nehéz. kengurut próbáld ki vagy hordozókendőt. vannak ilyen anyásabb babák az enyém szerencsére elvolt.
2013. aug. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

na még jönnek az ötletek :D próbáld meg azt hogy egy pólódat beleteszed a kiságyba csak bele ne keveredjen olyan mocorgók már ők is hogy ihaj de ezt biztos tudod :) hátha így megnyugszik és úgy érzi hogy mellette vagy. vagy próbálj fellógatni neki zenélő körforgót, a babakocsiba nem tudom nem e lehet tenni a fejrészhez valami szűkítőt, mert ugye a méhben is körülvette mindig vmi a fejét, és ha lenne ott egy szükítő lehet megnyugtatná, valamint még ez ugrott be, mindjárt belinkelem egy videó, hogy kell becsomagolni a babát amitől szintén úgy érzi mintha a méhben lenne:

https://www.youtube.com/watch?v=GZ6JZ2Bdrh8

remélem valami segít a drágának. hogy hívják?

2013. aug. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
ja és nekem hihetetlenül hangzott, legyintettem rá de valóban úgy van ha ideges vagy a baba is az. ha valami miatt szorongtam tuti hogy sírt a lányom meg tiszta nyügis volt. tudom nehéz de meg kellene valahogy nyugodnod, el kéne fogadnod a helyzeted és lehet csak ennyiről van szó hogy érzi hogy feszült vagy. meg ha tudod hagyd rá apucira egy kicsit a babát és menj el 1-2órára fel kell hogy töltődj különben baj lesz.. tapasztalat..
2013. aug. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Pólót próbáltam, zenélő körforgónk van, de 5 perc és vége.

Hannának hívják.


Most szépen elvan itt a kezemben, de hamarosan ezt is megunja. énekelek -beszélek hozzá. :(

2013. aug. 3. 12:48
 19/31 A kérdező kommentje:
APucival 15 percet van el,és sírás, de ha nálam van viszont keresi ha hallja a hangját.
2013. aug. 3. 12:50
 20/31 A kérdező kommentje:
Azt hiszem erre nincs segítség :( ilyen az én manóm :/
2013. aug. 3. 12:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!