Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Légyszi segíts.8 hetes kislány...

Légyszi segíts.8 hetes kislányomat hogy tudnám leszoktatni a karon alvásról? Ringatásról?

Figyelt kérdés

Adjatok valami tippet légyszives, 8 hetes kislányomat hogy is tudnám leszoktatni hogy ne kézben aludjon el?

első babám, tény én rontottam el,mivel mindig felkapam,de most semmivel nem marad el, ha igen max 5 percig, csak úgy alszik el ha ringatom, este 2-3 óra az altatás idő.Már nagyon nehezzen bírom, énekelek neki, de semmi napközben is ha alszik 2 órát az már sok.

Most több mint egy órája benne van a kiságyban tele játékokkal, zene s.t.b. de csak sír mit tegyek hogy hozzá szoktassam, vagyis leszoktassam a karon alvásról. A szívem szakad már most is meg úgy sír, nyugtatom, simogatom a hátát, hasiját, de csak sír :(


2013. aug. 3. 11:43
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
hát sajnálom hogy nem tudok segíteni :( látom már szinte mindent kipróbáltál... ha ideges vagy én ajánlom Neked a sedatif PC-t ez homeopátiás, bár mindegy mert úgysem szoptatsz. próbálj megnyugodni hátha ő is megnyugszik idővel. kitartás! és szép neve van a leánynak :)
2013. aug. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves vagy :)
2013. aug. 3. 12:58
 23/31 anonim ***** válasza:
Az én lányom is tápszeres volt és amikor szelepes cumisüvegre váltottunk vége lett a sírásnak. Széklete rendben van. Nem lehet mégis a hasa fáj?
2013. aug. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

írtad,hogy nincs tejed,de azért próbáld meg cicire tenni. nem a tej miatt,hanem a megnyugtatására

egy próbát megér...

és igen, vegyél mély levegőt,nyugi:-)

2013. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ez nehéz, tudom jól, mert az én fiam is mindig kézben volt. Még csak 8 hetes, nagyoon pici. Nem akarok okoskodni, de a megoldás annyi, h veled akar lenni. Szóval vagy kielégíted ezt az igényét (és hidd el változni fog, és majd kevésbé kell neki a hordozás) vagy hagyod sírni. Én sosem hagytam sírni. Vettem egy mély levegőt és elfogadtam, h a fiam ilyen. Aztán változott. Most 26 hónapos és alig marad meg kézben. Nagyon önálló és kis felfedező :) szóval elrontani a szeretettel nem tudod! Higgy magadban és kitartás! Meghálálja a szeretetével a kislányod.
2013. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
igényli a közelséged. én a helyedben megpróbálnám a hordozókendőt. neked is kényelmesebb, közben tudsz tenni-venni, és őt is megnyugtatja.
2013. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen volt. 8 hónapos koráig reggeltől-estig a kezemben volt, különben ordított volna. Nagyon nehéz időszak. Cserébe a fiam nem ilyen :-))
2013. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Én azt javaslom, hogy ha belefér, vegyél egy hordozókendőt! A rugalmas kendő nem drága, és nagyon egyszerű megkötni, a youtube-on is vannak fent videók.

Amikor az első babám született, még én sem nagyon tudtam erről a lehetőségről, szegénykém nagyon sokat sírt, nagyon anyás baba volt (a mai napig az, pedig már 3 éves), mi meg bénáztunk, nem tudtuk, hogy fel szabad-e venni, vagy azzal csak "elkapatjuk" meg hasonlók. Mire a második született, már kiokosítottam magam a témában, 2 hetes korától hordoztam, csodás volt, nyugi volt egész nap, volt két szabad kezem, sokkal békésebb lett az életünk.

Az ilyen pici babáknak még létfontosságú az édesanyjuk fizikai közelsége, normális, majd kinövik. :)

2013. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 Gabi86 ***** válasza:
mi is pont így vagyunk és az én lányomat is Hannának hívják,csak annyi különbség hogy anyatejes és 9 hetes,meg én tudom hogy hasfájós.mi espumisannál kezdtük utána bio Gaiaval próbálkoztunk és most mi is édeskömény teát adunk neki mindegyi használt neki 1-2 hétig aztán mindig kezdődött előröl.mondjuk nálunk rajtam kívül még apával is elvan,de nem alszik el nála csak hülyéskednek.meg tegnap apa végre elfogadtatta vele a cumit azóta nyugisabb.kitartás én is csak azt tudom mondani.és apa is foglalkozzon vele többet,ha tud,mert ők határozottabbak tudnak lenni és következetesebbek.
2013. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Én köményt házit adok Hannának, 1 teáskanállal megfözök 2dl vizben, felére elforralom, 3x1-et rz vált be.

Következő a cumi amit az istenért sem akar elfogadni, már annyi mindent kipróbáltam, van valami tipped esetleg? 6 fajta cumi de semmi :( 50%-ra lecsökkenne a sírásunk.

2013. aug. 6. 07:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!