Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 2 éves lányom éjszaka 2...

A 2 éves lányom éjszaka 2 órától reggelig szinte folyamatosan forgolódik. Hasonló helyzetben volt valaki?

Figyelt kérdés
Tippek vagy trükkök a nyugodtabb alvásért? Teljesen tanácstalan vagyok. Lehet, hogy az ágy kényelmetlen neki? Altatni nem hagyja magát...

2013. aug. 24. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
attól,ophgy ő az ágyban forog nem biztos,ohgy nyugtalan... álmodik és aktív... majd kinövi. De ha álmos fáradt hara nyűgi napközben akkor tényleg nyugtalanul alhatott.
2013. aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Már én is gondoltam rá, hogy lehet csak álmodik, de figyeltem és látom, hogy ébren van, próbál vissza aludni magától csak nem sikerül neki.

2013. aug. 24. 13:45
 3/4 anonim ***** válasza:
ha nyugtalan,akkor miért nem veszed magad mellé,hátha úgy jobb neki?
2013. aug. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mellettem alszik...régebben olyankor kérte a cicit és utána szépen vissza aludt. Mostanában már vagy nem kéri vagy nem alszik vissza tőle..
2013. aug. 25. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!