Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet? 22 hós kislányom...

Mitől lehet? 22 hós kislányom éjszaka óta folyamatosan lázasodik, de betegségnek vagy náthának semmi jele 13 órára viszem a doktornőhöz, de már tiszta ideg vagyok, hogy mi baja lehet a gyermekemnek.

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
A laz lehet gyuladas a szervezetbe. Altalaban ha gyuladas lep fel akkor a szervezet lazzal vedekezik a korokozok ellen. Mennyire megy fel a laza? Kisfiamnak akkor volt hasonlo amikor fulgyuladasa volt. Nem folyt az orra, nem kohogott csak folyamatosan ingadozott a laza. Hol magass volt, hol jobban volt. A szervezete kuzdott de nem tudta legyozni. A doki egybol a fulebe nezett bele es mondta is, hogy gyuladas, bakterialis es antibiotikumot irt fel. Ha virusos akkor nem tudnak mit csinalni sajnos de a virusos fertozesekre nem igen jellemzo a laz ingadozas, mert azt allatalaban jobban kezeli a szervezet.
2011. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
38,4 volt a láza,a védőnő azt mondja lehet azért mert most jönnek az utolsó fogai, de a nagy melegtől is előfordulhat,de én inkább egy orvosi szakvéleményt szeretnék hallani
2011. júl. 14. 11:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Nemrég a lányom is beteg volt. 39 fok felett volt aláza.

Nem is látszott rajta semmi, jókedvű volt.

Torokgyulladás volt, nem is mondta, hogy fáj valamilye.

Nem tudom mitől, nem evett-ivott hideget, stb...

2011. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a láz nem épp elég jele a betegségnek? :(
2011. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, 99 százalék, hogy semmi komoly. Örülj, hogy más tünet nincs. Csillapítsd a lázát. Persze azért vidd el az orvoshoz, ki kell zárni pár dolgot ami beavatkozást igényelne.
2011. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nemrég a kisfiam is belázasodott, de csak éjszakára. Nappal nem volt lázas, semmi nem utalt betegségre. Mikor már a második éjszaka is előfordult, akkor vittem el az orvoshoz. Vírusos torokgyulladása volt.
2011. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mar harmadik kerdesre irom le, hogy nekunk is ez volt. Csak lazas volt, semmije nem fajt, elesettnek sem tunt. Ez volt egy hetvege elotti napon. Hetfon elvittem dokihoz, nem talalt semmit. Elkuldott laborba, semmi kulonos. Mellkasrontgen: renden, ful-orr-gegeszet: enyhen piros a torka, virusosnak tunt, megis adott antibiotikumot. Este kellett volna bevenni az elso adagot, de mar delutan sem volt laza, hoemelkedese sem, igy felhivtam a dokit, hogy akkor mi legyen, es mondta, hogy akkor ne kezdjuk el az antibiotikumot. Nem is vettuk be, azota sincs semmi. 6 napig belazasodott minden delutantol.
2011. júl. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Dettó ez van nálunk is,már voltunk orvosnál,és mandulagyulladás.Nem is gondoltam volna én sem,mert nem látszott hogy fájt volna neki nyeléskor.Most 15 hós,és elöször beteg.Pedig kedden kaptunk volna oltást is.
2011. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem vagy 3 napos láza van, vagy a fogai viselik meg ennyire!Már mondaá/mutatná ha fáj valamilye!


A lányomnak is a 3 napos láznál, semmi baja nme volt, de a láza nem ment le, majd 72 óra után tiszta pötty lett!


Remélem semmi komoly, és akét általam említettből lesz valami!Akkor hamar túllesztek rajta!


De már biztos okosabb vagy, mert a doki megnézte! :)

Jobbulást!

2011. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!