Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik 1 szobás lakásban laktok,...

Anya.mano333 kérdése:

Akik 1 szobás lakásban laktok, hogyan altatjátok 6 hónapnál idősebb babátokat?

Figyelt kérdés

Mi is 1 szobás lakásban élünk pillanatnyilag és a kislányomnak a hallban van berendezve 1 kis hálórésze. Viszont ez télen már nem lesz jó megoldás, mert ott hűvösebb van és szeretném a mi szobánkba behozni.

Viszont aggódom, hogy nem fog tudni nyugodtan aludni a mi esti hangjaink miatt...(gondolok itt tv-re, azért apa csak járkál, még, stb....)

Most 8:30 körül fekszik este, kétlem, hogy kislámpa, tv mellett ez menni fog.

Nálatok működik a dolog?


2013. aug. 27. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

2 szobánk van, én alszom az egyikben a fiammal, a másikban a férjem a nagy lányunkkal.

Simán alszik a fiam annak ellenére hogy megy a tv, ég a làmpa, a nagy kiabál énekel zörög csörög, sőt van hogy a kis barátai is átjönnek, rohangálnak hangoskodnak, s mégis alszik!


Ez van, nem tudok csendet teremteni, alkalmazkodik a pici.

2013. aug. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi is egy szobában lakunk két kisgyerekkel, igaz, nálunk az élet a konyhában zajlik, bár tv-t nem nézünk, de laptopról filmet igen, meg beszélgetünk, stb.

A kicsivel (17 hónapos) be szoktam menni a szobába, az ágyra lefekszem vele és cicin elalszik. A nagy (3 éves múlt) addig mesét néz Apával, és vagy bealszik közben és kézben visszük be az ágyba, vagy bemennek együtt és lefekszenek, utána ha elaludt, Apa kijön. Így senki nem zavar senkit.

2013. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs gond, rendszerint én alszom el hamarabb:D

komolyra fordítva. Míg kisebb volt 1-2 éves, simán elaludt fény és hang mellett is. Aztán ahogy nőtt, egyre inkább megvárta míg én is ágyba kerülök. Ez kb. olyan fél 10 felé sikerült. Neki pont jó időben, mert reggel 3/4 7kor kel ovoda majd iskola miatt is. próbáld ehhez hozzá szoktatni, hogy ne csak teljes nyugalomban tudjon elaludni!

2013. szept. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!