Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altassam 7 hetes babámat...

Miben altassam 7 hetes babámat 21 fokos szobában? Hány réteg, milyen ruha? Honnan tudom hogy fázik éjjel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy hosszú rugi ujjatlan body, és egy hálózsák.

Ha fázik hideg a kezecskéje, szederjesedik a bőre, ha melege van a tarkója meleg és izzad.

2010. szept. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen vastag legyen a zsák? A rugi plüss vagy sima?
2010. szept. 1. 17:03
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mikor ilyen pici volt és r. ujjú bodyban, sima vékonyabb h. ujú rugiban és egy vékonyabb hálózsákban altattam. Télen vastag hálózsákban.

2010. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk vegyesen van sima és plüss rugi is. Vegyesen adtam rá, most még egy vékony hálózsák elég rá, később vegyél esetleg egy vastagat.
2010. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem a kezét kell nézni hogy hideg e,hanem mindig a tarkójukat.Nekik mindig hideg még a kezük meg a lábuk,de az nem azt jelenti hogy fáznak.
2010. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is 7 hetes 22 fok van a szobájában, én rövid ujju bodi, hosszu ujju rugi, és takaro, zokni a rugi alá.
2010. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi az infókat:)
2010. szept. 2. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!