Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan altassam vissza éjjel?

Hogyan altassam vissza éjjel?

Figyelt kérdés
5 hós babám eddig átaludta az éjszakákat, de 1 hete újra 1x-2x felkel szopizni. Ezzel nem is lenne probléma, de evés után nehezen alszik vissza, játszani kezd az ágyban, van, hogy eltelik 1.5 óra az altatással (ringatom, többször leteszem, de mindig felébred). Napközben és este simán elalszik magától, esetleg 5 percig ringatom. Tudtok valami jó módszert, hogy evés után visszaaludjon?
2010. máj. 19. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos sok mindenkinek nem fog tetszeni, én az első evés után odavettem magamhoz, és aludtunk. Soha nem ringattam, ott lehetett velem, megfogtam a kezét, és aludtunk. Ő volt, hogy elnézelődött a sötétbe, én meg aludtam mellette. Amikor végre már nem evett éjjel (11 Hó), nem akar odajönni, nem kellett leszoktatni a ringatásról, a cicin alvásról, stb. este egyedül aludt el előtte is a kiságyban. Nekünk ez vált be.
2010. máj. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Cumi, ha használtok. Ha megébred és oda adod neki lehet vissza alszik.


A másik meg cumisüvegbe raksz neki kicsi innivalót és úgy az ágyba oda adod neki, hátha beájul tőle kicsit és meg sem kell mozdítani mert az ágyban van.

Én így Nem sokat szoktam adni neki, mert ugye így nem büfizik és, h ne jöjjön vissza.

2010. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2 vagyok. Amúgy nálunk is ez van. Mi most 7 és fé hósak vagyunk és egy 3 hete ezt játssza a kisfiam nekem is, hogy megébred csak úgy, pedig előtte végig aludta az éjszaját.

De oda adom a cumit és vissza is alszik egyből, ha nem akkor jön a cumisüveg, de erre még csak egyszer volt szükség éjjel.

2010. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen tudok. Nem hiszem, hogy meg kellene etetni. Ha felsír ne vedd ki az ágyból. Simizd meg éls cumit adj neki.

Nekem is hébe hóba felsír este, simi, cumi és alszik is tovább. 5.5 hós a kislányom

2010. máj. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A cumit kiköpi és játszik tovább, vagy kiveszi a szájából és azzal játszik :), a vizet nem issza meg, összeszorítja a száját. :((
2010. máj. 20. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!