Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák, az újszülött babát...

Anyukák, az újszülött babát miben altatjátok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 23. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, hány fok van nálatok? Én body plusz hálózsákban altattam.
2013. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
december elején kell megszülessünk és most érdeklődök csak, mert nemsoká kezdek vásárolgatni neki és tudjam mégis mit
2013. szept. 23. 13:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Én body, +vékony hálózsákban altattam, aminek ujja is volt. Nem szerettem azt a vastagot. Így a felsőtestén két réteg volt, alul a hálózsák+takaró.
2013. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
februári a kisfiam. 24-25 fok van mindég télen éjjel-nappal. Hosszú újju body, pántos pamut rugi, vagy rövig body, hosszú újju rugi és takaró.
2013. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A picik nagyon szeretnek fészek-szerűségben aludni. Sajnos én erre az első 6 hét után jöttem rá, addig simán a kiságyban aludt. Utána a mózesben, kibéleltem puha pléddel, imádta, egészen addig aludt benne, míg ki nem nőtte 4 hónaposan. :)
2013. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!