Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altatjátok éjjel újszülö...

Miben altatjátok éjjel újszülött babátokat?

Figyelt kérdés

Viszonylag vastag, merev a takarónk, de nem takarom be vele nyakig, csak körülölelei a takaró, és nappal így szeret aludni, de éjjel egyáltalán nem marad meg a kiságyban. Hálózsák? Vékony pléd? (Ettől kicsit félek, nehogy beletekeredjen, és ne kapjon tőle levegőt)

21-22 fok van. Rövidujjú body és hosszúujjú rugdalózó van rajta általában.


2009. okt. 27. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor újszülött volt pólyát használtam, bárki bármit mond a pólyáról szerintem nagyon jó az ilyen kis babáknak. Körülöleli, biztonságot és meleget nyúlt nekik. Nem szoritottam meg a kötőit és úgy tettem bele hogy a kezei kilógjanak és a lábát is tudja benne mozgatni. Nagyon jókat aludt benne, mert nem tudta lerugni magáról mint a takarót. Sokáig használtuk, sajnáltam is hogy el kellett hagyni. Napközben pedig volt hogy olyan takaróba tettem amit össze lehet cipzározni mint egy zsákot, az is nagyon jó találmány. Én hálózsákot nem használtam az elején, mert még elég kicsi volt és féltem hogy alácsúszik a feje és megfullad.
2009. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ugy altattam ahogy te újszülött korában, body és rugi. Plussz takaró. Pólyát nem tudtam volna használni, mert hasfájós volt és emiatt csak hason tudott aludni. Én vettem termo anyagot, kivágtam két nagypárnahuzatba való méretet, összevarrtam és ráhúztam egy huzatot. Azzal takartam, vagyis dupla termóanyaggal. És az nem merev,mégsem tud belegabajodni olyan könnyen mint egy vékony plédbe.
2009. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!