Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött babát miben altatját...

Újszülött babát miben altatjátok? Pólyában? Ha igen, mikortól kell hálózsák?

Figyelt kérdés

Vagy ha hálózsákban alszik,hogy tudom féloldalasan fektetni?

Áprilisban szülök,szeretnék képben lenni!


2010. febr. 21. 11:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is áprilisban szülök.

Mi vettünk neki hálózsákot és van pólyánk is,majd amelyiket jobban "szereti" abban fogjuk altatni.

De engem is érdekelne hogy tapasztalt anyukáknak ez hogyan sikerült...!

:-)))

2010. febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi zsákban altatjuk születése óta, sőt, a kórházban is hálózsákba tették. Van pólyánk, de soha nem használtuk, szereti a hálózsákot, és magától fordul benne oldalra, úgyhogy biztos tudod féloldalasan fektetni.
2010. febr. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 hónapos koráig pólyában, azóta takaróval.Éjszaka etetés, és ringatás könnyebb volt rugiban, és a zsákot mindig lebukta.Feleslegesen nem akartam öltöztetni, mert felébredt.
2010. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem mocorgott takaróval aludt. Amikor már lerúgta magáról a takarót, akkor hálózsákba tettük.

Sosem fektettem a lányom féloldalasan. Mindig háton aludt, nem szeretett hason sem. Amióta hasrafordul meg csak hason alszik.

2010. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én március 31-én szültem. Rövidujjú body + hosszúujjú rugdalódzó + takaróban aludt a babám. Akkor még nem forgot sokat kb 5 hetes koráig. Utána vagy olyan meleg volt, hogy nem kellett rá már takaró sem, vagy jött a hálózsák ezek tetejébe, vagy volt, hogy csak rugi + hálózsákban aludt. Nekünk sosem akadályozta a zsák azt, hogy milyen pózban alszik, elég puha volt hozzá, bár leginkább hanyatt aludt. Sok boldogságot!
2010. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hálózsákbam altattam az elején, de aztán rájöttem, hogy sokkal könnyebben alszik el, ha bebugyolálom, akkor nem mozog a keze és gyorsabban nyugszik meg. Nem volt pólyám, de egy nagyobb rugalmas vékony takaróból simán lehet pólyát hajtogatni, így abban altattam éjszaka, kb 1 hónapos koráig plussz takaró.
2010. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5 hetes a babám. Sima takaróval alszik, de úgy látom, nagyon tetszik neki, ha egy kisplédbe bebugyolálom, és utána takargatom be. Szerintem ráér a hálózsák, ha majd 3-4 hónapos lesz.
2010. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!