Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem akar este-éjjel...

Miért nem akar este-éjjel aludni 2 hós babám?

Figyelt kérdés

Délelőtt elalszik 9-10-ig amikor eszik.Kb fél órát nézelődik matd elkezd sírni és a kezemben elalszik.Utána 13-14 körül felébred.Kaja... Úgy 16-17 körül elalszik.18-19 közé iktattam be a kaját,fürdést.Volt 1-2 alkalom,h.ilyen tájt magától ébredt fel,de ha nem akkor keltettem.Na a gond itt jön.Ez a rituálé megvolt és innentől kezdve nincs alvás jobb esetben csak 11-éjfélig.Rosszabb esetbe hajnali 3-ig.Ezalatt az idő alatt többször eszik,különösebb baja nincs.Nézelődik,jár a feje körbe körbe.Ha nagy nehezen elpilled mihejst betesszük az ágyába kinyílik a szeme,akárhogy tesszük le.Mikor jött a front múltkor,2-3 nap volt ez,akkor arra fogtuk.Most nincs mire fogni.

Normális ez?


2013. okt. 1. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Türelem... majd kialakul a napi rendje és akkor már sokkal könnyebb lesz.
2013. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fel van neki cserélődve a nappal és az éjjel. Azt kellene megfigyelned, hogy mikor van a mélyalvása - innen látatlanban a délután 4 órai alváskor. Nálunk is ez volt. egy hétbe telt mire átálltunk! Azóta fürdetés után 9-kor befekszünk a nagyágyba szopizni. Cicin alszik el, én ott hagyom és mikor megyünk a férjemmel aludni, akkor tesszük bsan lekopogom). Még egy jótanács- ne fürdesd ilyen korán.
2013. okt. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hány körül fürdessük akkor? A délelőtti alvása is elég mélynek tűnik.
2013. okt. 1. 14:08
 4/7 anonim ***** válasza:
második vagyok. leírom nálunk mi vált be, hátha nálatok is bejöhet: reggel 9 körül kel, eszik és kb 11-12-ig nézelődik. ekkor cicin kb 3 perc alatt elalszik. Alszik 3-ig. Ekkor jó sokat eszünk, kicsit nézelődik és kirakom az erkélyre aludni. 6 körül felébred,eszik és inntől fontos, hogy ne hagyd aludni fürdésig. az első napok nehetek lesznek, mert nyűgös lesz, de hozzá lehet szokatni. mi játszottunk vele, egy szál bodyban volt, örült, hogy lógathatja a lábát, énekeltünk neki, beszélgettünk stb. kitartást igényel! aztán fél 9-kor fürdés és utána befekszünk a nagyágyba szopizni, aludni. kb 20 perc és alszik. várok egy kicsit és ott hagyom. mi 11 körül szoktunk lefeküdni, akkor átrakjuk a saját ágyába. Legközelebb 1-2 között ébred. remélem értelmesen írtam le.
2013. okt. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen.Most úgy alakulnak a napok,kis eltérésekkel.Reggel 4-5 közt kel (lehet azért mert a párom a héten délelőttös és ilyenkor kel) eszik és egykicsit elnézelődik.Ha bekakil alvás közben felkel ha nem elalszik 10-11-ig.Megint eszik és ilyenkor egy darabig el van.Ma pl fél 1-ig volt fent.Aztán alszik egy keveset.Közbe megjön apa is és rábízom,h.szórakoztassa amíg hagyja.Úgy 4-5 körül elalszik.Megint egy keveset alszik.Utána meg ha időben felkel nehezen bírja fürdésig így 3 napból 2x fél 8-kor fürödtünk,1x 3/4 9-kor.Utána eszik,és ha jó minden elalszik.Utána csak reggel kelt.

Ha pelus miatt előbb kel mint 10-11 akkor tolódik a kövi kelés úgy 2-ig.

Nem tudom jó ez a napi rendszer?

2013. okt. 4. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
A 89 %-os vagyok. ha a babádon úgy látod, hogy neki jó, akkor biztosan jó. változott valami a kérdésed kiírása óta alvásilag? ha jól olvasom, akkor mostmár alszik éjszaka?
2013. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen alszik,de nem kiabálom el. :-)
2013. okt. 6. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!