Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kisebbik gyereketek mikor...

Kisebbik gyereketek mikor került át éjjelre a gyerekszobába a nagy mellé?

Figyelt kérdés
Amikor már átaludta az éjszakát vagy már előtte is? Akinek előtte, leírná a menetét hogyan szoktak össze? köszönöm!
2013. okt. 4. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Barátnőmék esete:

a gyerkek között pontosan 2 év van. mikor a pici 8 hetes volt akkor tették őket össze...akkor még a nagy is felkellt többször, így mindegy volt nekik hogy kihez mennek be. egy jó fél év volt mire összeszoktak! bár a mai napig többször van hogy felkellnek. most 5 és 3 évesek.

mondjuk nekem furi volt... mert én míg kicsi szeretem látni hogy okés e minden ha csak felébredek éjjel és ránézek már az is megnyugtat.

szóval NÁlunk:

a két gyerek között pont 4 év van. a kicsinek aki most másfél éves múlt vettünk egy kiságyat és a naggyal egyszobába tettük, de csak hogy ismerkedjen vele... még a mi szobánkban alszik, nem erőltet,em-jük a másik szobában való alvást.

2013. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
4 hónapos volt a kicsi amikor a 2 éves testvéréhez tettem. Mindkettő kel éjjel, de egymás sírására, lámpa kapcsolásra nem ébrednek fel. Mondhatni egyből összeszoktak. Nem volt menete, csak átraktam a kiságyba és kész :)
2013. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!