Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti bevállalnátok a férjetekkel...

Ti bevállalnátok a férjetekkel babát, ha már egyébként lenne gyereketek?

Figyelt kérdés
Ha neki is van és nekem is előző kapcsolatunkból, 2-2. Úgy érezzük, nagyon szeretjük egymást, férjem szeretne közöset, én félek, hogy úgy járnék, mint eddig, hogy ő is ha elhagy, 3 gyerekkel maradnék egyedül... Anyagi biztonság megvan. De most nagy a szerelem. 21/N
2013. okt. 2. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen már 2 gyerek???

Várj még azzal a harmadikkal pár évet jobban jársz.

2013. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem jobb egy babát úgy várni, hogy még megvan az a bizonyos kémia az elején köztetek, nem pedig később a megszokás?
2013. okt. 2. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmúlik a kémia 1-2-x év múlva az azt jelenti h nem ő az igazi. Mi 10 éve vagyunk együtt és még mindig működik a 'kémia'. Szerintem bőven ráérsz még azzal a következő babával!


27/N

2013. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
ha szerelmesek vagytok,és megvan hozzá mindenetek,én bevállalnám.elvégre a szerelemgyerekek a legszebbek nemde? :)
2013. okt. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tenném.
2013. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem így, hogy 21 évesen 2 gyereked van már... Fel is kell őket nevelni. Meg ha majd vele is szétmentek, akkor a következő pasival is vállalsz, mert megvan a kémia? Ha tényleg annyira szeretitek egymást, akkor évek múlva is szeretni fogjátok és akkor is ráér a közös baba.
2013. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én is várnék még vele...Gondolom a két gyereked is kicsi még,időből kifutni meg nem mostanában fogsz...

Kémia meg...7 éve vagyok a férjemmel,de jobb,mint az elején..

De ne haragudj meg,kérdezhetek?Mennyi idős voltál mikor születtek a gyerekeid,mióta vagy együtt a férjeddel?bocs,csak ez olyan felfoghatatlan nekem,h már a férjed,meg előző kapcsolat meg gyerekek,ilyen fiatalon..

2013. okt. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
korodból adódóan még van sok időd szülni, ha 5 év mulva is ilyen kiegyensulyozott a kapcsolatotok akkor szülj még akkor is csak 26 leszel.
2013. okt. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!