Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elfogadnatok egy petet testver...

Elfogadnatok egy petet testvertol/rokontol, ha nektek a petefeszek eltavolitasa miatt nem lehetne termeszetes uton, "sajat" gyereketek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 3. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
igen
2013. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én szerintem nem! :-( En mindig azt érezném, hogy ő a biológiai anyuka és valahol féltékeny is lennék ha pl a testvérem vagy az a rokon dajkalna! A Te gyermeked lenne minden képpen de ezt csak Te tudhatod, hogyan és mit érzel! Neked kell döntened neked mi a legjobb és legfontosabb! Jo dolog mert így anyává válhatsz! Ember függő ki mennyire bátor, én nem lennék az! De ez csak az én véleményem más 100no pedig belevagna!
2013. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
nem! aztán a nyakamra járna, hogy az az ő gyereke, mert az ő petéjéből van. előbb utóbb lennének szerintem ilyen gondok.
2013. okt. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
én az adó szemszögéből nézném: szóval ha pl a tesóm megkérne, lehet azt mondanám hogy igen! de azért nekem is átfutna az agyamban, hogy ha látom már a babát, vagy később nőni, hogy Ő mégis csak az enyém! nem hiszem hogy képes lennék valaha is elvonatkoztatni ettől, és keresném tudat alatt, vagy tudatosan is a hasonlóságot! és ez nem biztos hogy jó lenne!!!
2013. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
2.-3.-4. válaszoló! Nektek van meddöségi problémátok??? Mi 4 éve várjuk a csodát, remélhetőleg lesz saját de akkor is azt mondom igen elfogadnám vagy ha máshogy nem akkor örökbe fogadással de gyerekünk mindenképpen lesz.
2013. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%
Kedves 5-os! ! Szerencsére nincs meddőségi gondom! A kérdező véleményt kért en az én állás pontomat írtam le! Az örökbe fogadast én abszolút támogatom, saját 2gyermekem van ettől függetlenül gondolkodom/gondolkodunk az örökbefogadáson hisz ott jót teszel egy gyermekkel, csaladit ajandekozol neki! Mivel majdnem mind a 2lanyom meghalt szuleteskor igy nem esnek ismét teherbe ezért gondolkodunk az örökbe fogadason! En csak azért írtam amit, mert nekem nem lenne batorsagom hozzá tartozó petesejtet beültetni, mert félnék a jövőtől, hogy az adott hölgy hogyan reagalna! 2es vagyok! Nem akartam senkit megbantani de ez egy egyszerű válasz volt részemről indoklással!
2013. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
nekem van egy babám...én elfogadnám...attól még a Ti babátok,ha ők se hánytorgatnák fel,nem mindegy honnan van,Te hordod ki,stb nem a petétől lesz vki anya,sokkal jobb,mint örökbe fogadni,vagy gyerek nélkül élni!
2013. okt. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem igen!Egy fokkal jobb is,mint az örökbefogadás,mert tudod,hogy honnan származik a gyerek,a ti családotok génjeit hordozza és aki petét adományoz egy rokonának,az rossz ember nem lehet.Mint írták,nem egy petesejttől lesz valaki anya.Sokkal többet ér,hogy te neveled fel,mint,hogy te "csináltad" őt vagy sem.
2013. okt. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
simán elfogadnám. És adnék is. Nem hiányozna az a pár darab, elvégre az eddig nem megtermékenyültek után sem sírok. Valahogy ugyanígy viszonyulok a hímivarsejt adományozásának témájához is. Amúgy szerintem ezek a dolgok le vannak védve jogilag.
2013. okt. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Természetesen igen, adnék is és fogadnék is! A legnagyobb ajándék az élet, és segíteni másokon is jó érzés! Engem például örömmel töltene el látni a testvérem boldogságát, gyermekének mosolyát (még ha félig az enyém is).
2019. szept. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!