Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák ti mit raktok a baba...

Anyukák ti mit raktok a baba feje alá a kiságyba?

Figyelt kérdés
nálunk gyűri a ruhapelust,a baba párna se jött be.nem merek már pelenkát rakni a buksija alá,mert félek hogy a fejérecsavarja és megfullad.vagy valahogy tűzzem oda?
2013. okt. 23. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem volt ilyen problémánk, az jutott eszembe, hogy talán készíthetnél 3-4 olyan pelenkát aminek a négy sarkába gumit varrsz és annál a guminál fogva a matracra húzható. Szóval varrsz a pelenka sarkára egy kb 2cm széles 70cm hosszú gumit, és a gumi végét a pelenka túloldali sarkához varrod, így lesz egy olyan pelenkád ami a gumik segítségével a matracra erősíthető. (remélem érhető amit írtam.)
2013. okt. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz esetleg valami olyannal,ami elég széles,hogy a két szélét be tudd nyomkodni a matrac alá.Az én fiam 1 éves és ő úgy alszik,hogy egy jó nagy párnahuzatot így raktam a feje alá,bár néha ezt is sikerül összegyűrnie reggelre.
2013. okt. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
amíg nem vándorolt éjszakánként az ágyban, a lepedő alá tettem a pelenkát
2013. okt. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
semmit (nyilván lepedő van a matracon)
2013. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig rakok alá pelenkát, mert ha nem tennék a lepedőt naponta, sőt szerintem naponta 3 szor cserélhetném, könnyebb a pelenkát cserélnem alatta.
2013. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
természetesen van alatta lepedő,de bukós még mindig.és mivel mindig hasra fordul így sokat bukik éjszaka.és nem szeretnék én sem naponta lepedőt mosni.köszönöm a válaszokat!!
2013. okt. 23. 20:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Míg picik voltak pelenkát, de aztán mikor gyűrték már semmit.
2013. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bármit odatehetsz, ami kényelmes, a lényeg, hogy akkora legyen, hogy be tudd gyűrni a matrac alá mindkét oldalon. Mint pl egy törölköző. Nem olyan kicsi mint a pelus, de mégsem a lepedőt kell mosni. Vagy vannak a kifogók, amik hasonló anyagból vannak, mint a textilpelus, csak sokkal nagyobbak.
2013. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!