Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldottátok meg, h a...

Hogy oldottátok meg, h a rácsos kiságyba ne szoruljon be a baba lába?

Figyelt kérdés
6 hónapos a lánykám,és amióta izeg-mozog a kiságyban,többször találtam úgy,hogy a kis lábai kilógtak oldalirányban.Tegnap úgy aludt el,hogy a kiságy rúdja egész fent a combjánál volt,nem is tudom,hogy magától ki tudta volna e húzni?? Ha felkötnék ágyrácsvédőt akkor meg nem látna ki:((( van vmi jó ötlet evvel kapcsolatban?
2010. júl. 19. 08:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is kidugja a lábait, amik nem éppen soványkák:) De mindig megoldja magának, soaem vettem észre, hogy azért felkelt volna, mert nem tudott kiszabadulni.
2010. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nem tudná kihúzni, akkor úgyis jelezné neked. De egyébként nyugodtan feltehetsz rácsvédőt, vagyis fejvédőt is, mi már egy hónapos kora óta használjuk és nem zavarja a kilátásban. Biztos már a te babád is ügyesen emelgeti a fejét, tehát ki tud nézegetni a fölött is, ha alszik akkor meg úgysem nézeget. Egyébként a fejvédőnk is olyan, hogy mindenféle minták vannak rajta és így azt is nagyon szívesen elnézegeti. Most már négy hónapos baba anyukája.

2010. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk van fejvédőnk, nem is kicsi, mert az ágy hosszanti oldalán is több mint a felét eltakarja, mégis megtalálja a fiam azt ahol már nincs... :) Szóval a fejvédő szerintem nem segít azon, hogy ne dugja ki a lábát. Izeg-mozog szintén, vándorol az ágyában, szóval mindig megtalálja, hogy hol tudja kidugni a lábát. És ő még csak 5 hónapos. Ő is aludt már el úgy, hogy az egyik lába kilógott! Ha ébren van, fordítok rajta, hogy ne tudja kidugni, ha alszik, akkor nem bántom. Úgyis jelzi, ha nem tetszik neki, vagy nem tudja visszahúzni!
2010. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig kidugja,volt, hogy mind a két lábát, a combját is teljesen, és a popóját csak a rács fogta meg:)Nem szokott beszorulni, ugyhogy hagyom, ha ébren van, mindig rendesen visszafektetem, hogy azért ne úgy aludjon el, de ha elaludt, nem bántom.
2010. júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most 10 hetes a babánk... ugyan van az ágyon fejvédő, de mivel akkor nem látnám, ezért ellentétes irányban fektetem. Mivel nem őt, hanem engem zavar a fejvédő, ezért mi mindkét oldalra összegombolyítva törölközőt teszünk. Így nem akad a lába a rácsba, viszont kilát, ha akar :)
2010. júl. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!