Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 1hete nem akar elaludni...

1hete nem akar elaludni maga.18hós? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
a fiam eddig jó kisfiú módjára leraktam aludt.sosem kellett altatni.de egy hete nem akar elaludni magától.ha kijövök üvölt.most azt probalom csinalni hogy 1perc siras bemegyek megsimzem mondom hogy aludjon kijövök.várok megint bemegyek simi kijövök.5ször mentem be aztán a sirásba bealudt.rosszul csinálom?vkinek mi vált be?

2013. okt. 23. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy jó a tanácsom de én nem így csinálnám.Ha eddig elaludt magától és nem kellett altatni most ebben a kórban előszokott jönni ilyen szorongásféle,mi van ha anya elmegy és nem lesz itt ha felébredek.Inkább megnyugtatnám és addig ottmaradnék a szobában míg el nem alszik.Lehet hogy 2-3 nap alatt visszaáll.
2013. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!