Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nem akar maga elaludni, mit...

Nem akar maga elaludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2.5éves,sajnos kiskorában ölbe ringatva altattuk el-később a bébihordóban altattuk el és onnan a kiságyba,de most már 12kiló elaltatás könnyen megy benne de a kivételkor felkel mivel nehezen tudok alá nyúlni.Próbálgatom szoktatni hogy maga aludjon de nem akar egyszerűen sír,sokáig sem hagyhatom mert úgy felhúzza magát hogy már szinte öklöndözik.Mit tegyek,valaki járt már ilyen helyzetben?Ha bölcsödébe iratom és látja hogy a többi picur maga alszik akkor lehet segítene ez is nem?

2013. ápr. 8. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Feküdj mellé az ágyába, simogasd a hátát, olvass neki, énekelj.


Nekem ez vált be.

2013. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy alszik el, hogy mellé fekszem (és közben cicizik). Másfél éves.

Szerintem ne hagyd sírni szegényt, főleg, hogy ennyire behergeli magát. Próbáld ki, hátha melletted is elalszik, esetleg próbálj mesélni neki valamit, vagy énekelni.

2013. ápr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!