Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Aki le tudta szoktatni a...

Aki le tudta szoktatni a babáját az éjszakai szoptatásról, hány nap alatt sikerült?

Figyelt kérdés
mekkora baba volt,hány napig tartott-és egy alkalommal mennyi idő alatt sikerült visszaaltatni?
2013. nov. 19. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne.

Lányom 11 hónapos.Éjjel még 6x ébred,és csak cicin alszik vissza.Ha nem kap cicit,fel kel és órákig nem alszik vissza. :((((

2013. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 éves elmúlt, kb 1 hét alatt, nagyon nehéz volt! Változó mennyi idő alatt sikerült visszaaltatni, volt hogy 3 óra hossza, de volt hogy 1.
2013. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5 hónapos!

Mióta adok neki 6-körűl Tejpépet, 8-kor fürdés, utánna szopi, azon be is alszik, s reggel 6-kor kel!

Azelőtt 2x kelt éjjel ennin

2013. nov. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nekünk a tejpép nem segített...

(1 évesen leszoktató anyuka)

2013. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a tejpépet ajánlotta az orvos-de én még nem kértem,most 4 hónapos-és csak anyatejes.más mondták,hogy kezdjem a gyümölcsöt -de én még azzal is várok.szóval akkor várjak a "csodára"-pár nap alatt sikerül-vagy utána nem is érdemes kinlódni?
2013. nov. 19. 16:14
 6/7 xStefix ***** válasza:
84%

Ó, hát 4 hónaposan még nem vagytok lekésve semmiről. :)

Egyetértek veled, hogy nem kezdenéd még a hozzátáplálást, pl. mert lehet, hogy nem is változtatna semmin.

Mi az, ami ennyire zavar az éjjeli szopiban?

Csak mert tudnod kell, hogy ez most igazán mozgalmas időszak a babád életében és pont ilyenkor leszoktatni nem igazán szerencsés. Megeshet, hogy bár a szopiról leszokik, de így is megébred és akkor altathatod másképp... csöbörből vödörbe.

Szóval én nem javasolnék semmilyen alvástréninges dolgot, inkább a magad számára tedd elviselhetőbbé az életet.

2013. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1 évesen szoktattam le mindkettőt. Az elsőnél nagyon hamar ment, három nap után már csak egyszer kelt éjjel, a kicsinél sokkal nehezebb volt. Az elején akár egy óra is volt a visszaaltatás, de ez nagyon hamar lecsökkent pár percre.
2013. nov. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!