Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miben altatjátok este a...

Miben altatjátok este a kisbabátokat?

Figyelt kérdés
Én egy rövid ujjú bodyt és egy kisnadrágot szoktam ráadni egy zoknival.
2013. nov. 24. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is:)
2013. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én hosszú ujjú bodyt adok rá és kis vékony talpas nadrágot.
2013. nov. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát már nem kisbaba, 1 éves elmúlt, de amikor kisbaba volt is így aludt:

ősztől tavaszig: hosszú ujjú body+ rugdalózó+ közepesen vastag hálózsák (a szobában kb 22 fok van)

tavasztól őszig: ujjatlan vagy rövid ujjú body+ egy lehelet vékony hálózsák (a szobában kb. 27 fok van)+ megy a ventilátor vagy a klíma

2013. nov. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Újszülött kora óta hosszú ujjú rugdalózóban, ha hidegebb van vastagabb (plüss), ha melegebb, akor véknyabban. Nyáron rövid ujjú body, napozó, kánikulában egy kis trikó. A takaró is időjárástól függ, de általában lekerül róla.
2013. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Már nem kisbaba, 1,5 éves, de azért leírom. Pizsama és hálózsák. Kisebb korában rugdalózó és hálózsák volt. Hány fok van nálatok, hogy ilyen kevés ruhában altatod?
2013. nov. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

27 fok van nálunk . be is takarom takaróval természetesen , hason szokott álltalában aludni . Szoktam hosszú ujjú bodyt is ráadni és egy talpas nacit . Vagy sima naci és zokni . Ahogy az első is írta.


1 válaszoló nálatok hány fok van ?

2013. nov. 25. 09:54
 7/13 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Akkor megértem, hogy ennyire lazán öltözteted. 27 fok rengeteg, nálunk maximum 22 fok van, de inkább 20-21. Gondolom távfűtés.
2013. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Családi házban lakunk nem távfűtés . Egyszerűen a párom fázos nagyon .
2013. nov. 25. 13:50
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem sértődsz meg, de ebben az esetben viszont a párod öltözzön fel jobban és ne fűtsetek ennyire, mert borzasztó egészségtelen a baba számára az a 27 fok. Nem tudom mekkora baba, de a bölcsőhalál egyik legfőbb oka az ilyen borzasztó melegben történő altatás, ezt jobb, ha tudod. Arról nem beszélve, hogy milyen melege lehet szegénynek. Tudom, hogy nem kértél tanácsot, tényleg remélem, hogy nem veszed rossz néven, hogy ezt leírtam, de ez nem jó a babátoknak. 5. vagyok.
2013. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Uramisten, nagyon káros ez a hőfok.
2013. nov. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!