Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen altatási trükköt...

Márton Nikolett kérdése:

Milyen altatási trükköt használtok 2,5 éves gyereknél?

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Meseolvasás, hátsimogatás és közös elalvás, oda bújva mellé:)Bombabiztosan elalszotok csendben és hamar, ha nincs túlpörögve:)
2014. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
halk dúdolás,hátsimi,alvós rongy,aminek anya szaga van,cumi
2014. jan. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szombat, szerda játszóház, minden nap alszik mint a tej
2014. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kisöcsémnél is a hátsimogatás vált be anno. A Coccolino plüs macival kellett simogatni. Később már úgy kérte, hogy "simi hátam Kokonival" :)
2014. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb a teljesen rendszeres élet. Azaz szigorúan végigcsinálni (nem pörögve, nyugodtan) ugyanazokban az időpontokban az esti szertartást:

Vacsi, fürdés, fogmosás, mese. Ha ez nem minden nap ugyanakkor kezdőddik és végződik, akkor összevissza mozog a gyerek elalvása.

És ebben a korban ha lehet már a sajá ágyában.

2014. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha egy gyermeknek alvási problémái vannak,akkor először azt kell megállapítani, hogy mi okozza és azt kell megoldani, zavaró körülményeken változtatni.

5.f. Tanácsaim. Figyelj a gyermekedre!


Keresd meg ezt a blog fejezetet, amiben fel van sorolva minden alvással problémát okozó körülmény és annak kiküszöbölése.

2014. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben a 6. hozzászólónál az 5.f én lennék, akkor köszönöm a tanácsot. Nálunk nem volt semmilyen probléma, teljesen kiegyensúlyozottan, boldogan nőnek fel a gyermekeim (8 és 10), mert figyeltünk arra, hogy rendszer legyen az életükben. Bár nem is értem, hogy miből született a következtetés, hogy bármi is lenne :)

Ha az 5.f nem én vagyok, akkor bocs! :)

2014. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fabrik nem Terád céloztam, hanem ez egy fejezet cim

5.f. Tanácsaim. Figyelj a gyermekedre!

Élet csak egyetlen egy van blog.hu ---ból

2014. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!