Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Kislányom éjszakánként 2-3...

Kislányom éjszakánként 2-3 órát fenn van és nem tud visszaaludni. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy már lassan egy hónapja szinte minden éjjel 3-4 óra körül felébred, feláll az ágyában, sír amíg ki nem veszem (de a szeme csukva van)? Kiveszem, magam mellé teszem, de órákon át csak forgolódik, nyöszörög, nem tud visszaaludni rendesen. 15 hónapos, már nem tudok mire gondolni. Teljesen kivagyok az állandó éjszakázástól. Más is van így ezzel? Nyugtassatok meg, hogy elmúlik.
2014. jan. 15. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van kb. 2 hónapja, bár "csak" egy órát szokott forgolódni, viszont van olyan, hogy háromszor is felkel. Szerintem nálunk a fogzás miatt van. Kb. 15 hónapos korában kezdődött, neki akkor jött ki az 5. és 6. foga, azóta már van 10.
2014. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is fogzas, nalunk is igy volt, hol elmult ez az idoszak, hol ujrakezdodott. Amiota kijott az osszes foga szepen alszik ejjel.
2014. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is a fogára gyanakszom (vagy a frontokra - már magam sem tudom). Most jönnek az örlők. Nagyon jó lenne ha már végre lenne egy átaludt éjszakánk. Főleg, hogy jön a kistesó, elképzelni sem tudom, hogy fogok kettészakadni ha ő is ilyen rossz alvó lesz.:( Azért bocsi, de kicsit örülök, hogy más is küzd hasonló problémával. :)
2014. jan. 17. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!