Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakánként olyan mintha...

Éjszakánként olyan mintha fulladozna, és nem tudok aludni, ilyenkor mindig fölkapom és halálra rémülök, nem tudok visszaaludni. Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
2hónapos
2008. nov. 8. 08:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen fulladozás? Kapkodja a levegőt vagy esetleg a nózija szörcsög? Légzés figyelőtők van? Tudom félsz én is ébren alszom az enyém most 4hetes és neki a nózija mindig eldugul nem győzőm "takaritani" neki.
2008. nov. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


nem több a nyála? mert mi is most voltunk hasonló cipőben. Mi is megjártuk az ügyeletet is, két nap után rájöttem hogy nem tud mit kezdeni hirtelen a sok nyállal. A védőnő is azt mondtavannak olyan babák akik kicsit lassabban tanulják meg mit kell kezdeni a sok nyállal. Nyugi! pár nap alatt rájön:)


12 hetes babó anyukája

2008. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen éjszaka is és nappal is.Néha sétálás közben kellett kikapnom a kocsiból mert úgy néztem megfullad.Volt hogy a felbüfizett tejcsit nem tudta lenyelni volt hogy a nyálat és sokszor csuklás lett a vége amit nem tudtunk elállitani.

Nyugodj meg megfogja tanulni szerezz be egy légzés figyelőt vagy bébi őrzőt a saját nyugalmad érdekében vagy ha van rá módod legyen az ágya a tiétek közelébe- ez kissé biztonságot fog adni a számodra.

2008. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, megnyugtat, hogy nem vagyok paranoid,mert a párom azt mondja:)

nekünk is sokszor csuklik utána vagy előtte a pici amikor ezt csinálja.

2008. nov. 8. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is akkor csinálja amikor visszajön egy kis tej,vagy nyál,és nem tud mit kezdeni vele.Aztán ha nem vagyok elég gyors csuklik szegény.
2008. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!