Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3,5 éves kisfiú! Éjszakánként...

3,5 éves kisfiú! Éjszakánként 3-4-szer ordítva visít nincs magánál! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Párom kisfia 3,5 éves, éjszakánként 3szor 4 szer visítva ordít hajnalba olyan fél 1 töl.... Elvállt szülök gyermeke..... Édesanyánál nem tudjuk hogy előfordul ez mert nem hajlandó erről beszélni..... Sajnos!!!! De sokszor elviselhetetlen ez az állapot!!!!!! Nekem van egy 7 éves kisfiam és babysitterként dolgozom 12 éve és soha egy gyereknél se tapasztaltam ilyet...... Őszintén megvallva nem tudunk mit kezdeni a gyerekkel....... Végtelen a türelem de mind a kettőnket kikészít az éjszaka...... Már rettegünk az éjszakáktól mikor itt alszik a kusfiú :( olvasgattam cikkeket hogy mi állhat e mögött.... De talán valaki tapasztalt hasonlót!!!!!!
2013. aug. 18. 10:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Kimaradtak szavak elnézést: mikor visit sír nincs is ébren..... Megnyugtatni is alig lehet.....
2013. aug. 18. 10:22
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
ez akár epilepszia is lehet orvoshoz kéne vinni...
2013. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pavor nocturnus a neve. Nincs igazán pontos kiváltó oka, kezelni pedig egyáltalán nem szoktak. Majd kinövi a gyerek. Nálunk 2 évesen kezdődött es 6 volt, amikor abbamaradt. Tenni sokat nem tudsz. Az egyetlen megoldás, hogy amikor "felriad" rendesen felebreszted - nekem ez fel órába telt minimum- aztán visszaaltatod. Heti 5 alkalommal fordult elő az en lányomnal anno.... Nem egyszeru....
2013. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint az anyja nem hajlandó erről beszélni? és ha mondjátok, mit reagál? szerintem ne aludjon ott -senkinek sem jó....
2013. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Érdekes a link..... Nekünk kifejezetten javasoltak a délutáni alvás elhegyasat es a gyerek ebreszteset a felriadaskor.... 3. voltam
2013. aug. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor én látom jól a dolgokat.......... Az édesanya nem foglalkozik vele " hisztizik a gyerek és kész" ez a válasza. :( hozzá kell tennem hogy az anyai nagymama aki a szomszédjukban lakik elismert neves pszihológus :( Én már próbáltam az apával aki a párom és az édesanyával is megértetni hogy ha ezt csinálja nálunk az a gyereknek se jó mert kikészül éjszakánként.... És nem kellene erőltetni az itt alvást..... Erre a válasz: ez csak hiszti ha nem szokja meg akkor soha nem fog nálunk ellenni a gyerek és aldni!!!! Nekem nincs semmi speckó papírom de annyit tudok hogy itt senki nem a kisfiút nézi!!!! Minden második héten péntek du 5 től van nálunk a gyerek vasárnap este 7ig és ezalatt az idő alatt nem csak az alvással vannak gondok hanem a gyerekre napi 6-7 alkalommal jön rá a hisztiroham hogy: " anya anya anya anya haza akarok menni persze ezt is olyan állapotban hogy csak drasztikusan tudjuk abba hagyatni vele!!!!!! :( múltkor a kocsiba balcsira menet 40 percen keresztül művelte ezt és ilyenkor se hall se lát....... Pedig mind a ketten a kedvébe járunk folyton...... Ugy maradt abba hogy az autópályán a leállósávba 1 perc alatt kivettem és mindtam neki itt lehet hisztizni........ És láss csodát a gyerek azonnal abba hagyta és egy hangos szava nem volt sőt mintha nem ugyanaz a gyerek lett volna !!!!! Én tényleg nem tudom hova tenni a kisfiút..... Ebben a pillanatban is épp egy ilyen anya hiszti van......
2013. aug. 18. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!