Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 hónapos babám nem hajlandó...

2 hónapos babám nem hajlandó már csak ölben aludni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ahogy leteszem ,kipattan a szeme és üvölt... mostmár éjjel is.

hasfájós volt, azért volt sokat ölben....


2014. febr. 7. 08:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
15%
sok infó van a neten arról hogy hogyan tanitsd meg elaluni a babádat. sok babának megy magától soknak nem.
2014. febr. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
elaltatom én, az nem gond...csak ha leteszem aludjon tovább...van h egy órát tartom és csak azután teszem le h mélyálomba legyen...
2014. febr. 7. 08:31
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
de lehet hogy pont erröl az ölben altatod dolgoról kéne leszokni, egy probát megérne szerintem, sok baba nem ébred fel attól ha berakják az ágyba náluk nem is gond ha ölben alszik el, de mivel a te babád felébred igy ki kéne probálni egyéb alternatívákat.
2014. febr. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi...most miért kell lepontozni ha valaki segiteni akar?
2014. febr. 7. 08:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg ölben a saját takarójában altatni. Így amikor elalszik, és leteszed, ugyanolyan melegben lesz, kisebb lesz a változás. Megpróbálhatod azt is, hogy amikor még nem aludt el teljesen, csak majdnem, beteszed a kiságyba, és simogatod a hátát/fejét/hasát, hogy az ágyban aludjon el. Ha egyik sem jön be, vagy nem szeretnéd megpróbálni, akkor se aggódj, 2 hónapos baba még nagyon pici, hetek, sőt napok alatt változhatnak a szokásai.
2014. febr. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hason vagy háton teszed be az ágyba?
2014. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is úgy altatom, hogy kiterítem a takarót, ráteszem és takaróstól emelem fel, karba veszem, betakargatom, cicizik, félálomba merül és akkor teszem le. 1-2x felébred így is, de szépen lassan megszokta, és most már alszik tovább letétel után. Nem szeretünk mi sem álmosan hideg ágyba befeküdni, innen jött az ötlet. Bevált.
2014. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Az en kislanyom most 4 honapos es 3 honapos koraig csak olben aludt el es mikor leraktam felebredt altalaban. Akkor kaptunk egy tanacsot ami bevallt csak kovetkezetesnek kell lenni. Mikor kelloen almos volt az esti furdes es vacsi utan, letettuk. Cumit kapott es melle ultunk, simiztuk. Az elso alkalmak nehezek voltak, 30 perctol 1.5 ora is volt mig elaludt. Ha nyoszorgott addig nem vettuk fel mig konnyel nem airt. Ha elkezdett sirni felvettuk es felalomba ringattuk es letettuk a kisagyba. Fontos h ne aludjon meg csak almos legyen es hogy turelmes es kitarto legy. Nekunk bevalt es azota az ejszakat is atalussza. Ha kell szoljoon neki radio a hatterbeb es legyen felhomaly. Remelem bevalik. Drukkolok neked!
2014. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem ebben az segített,hogy bebugyoláltam egy rugalmas takaróba,úgy,hogy a karját is lefogattam a testéhez.Ahogy egyes kórházakban szokták az újszülötteket.Ez megnyugtatja Őket,meg nem ébreszti fel őket amikor átkaroló reflexül beindul.
2014. febr. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a polyálás tényleg jó ötlet külöldön még mindig bevett technika. Ime néhány tipp:

http://www.youtube.com/watch?v=9J_2exbK8Zo

2014. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!